Завантажте мобільний додаток сайту

Сьогодні, 15 лютого, співробітники прикордонного управління ФСБ Росії в окупованому Криму затримали українське судно. Про ц NNS повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Згідно отриманої NNS інформації, в Україні з цього приводу відкрили кримінальне провадження.

Як повідомляють ЗМІ, співробітники прикордонного управління ФСБ Росії в окупованому Криму затримали в західній частині Азовського моря маломірне судно з чотирма громадянами України на борту, як стверджується, без документів.

"Сьогодні, 15 лютого 2020 року, під процесуальним керівництвом прокуратури автономії ГУНП в АР Крим та м. Севастополя розпочато кримінальне провадження за статтями 146 та 278 КК України за фактом незаконного захоплення "співробітниками прикордонного управління ФСБ Росії" українського судна з чотирма особами на борту", - повідомила прес-секретар прокуратури АРК Катерина Діденко.

Так, слідство встановило, що окупаційні "правоохоронці" 15 лютого в західній частині Азовського моря затримали маломірне судно з чотирма рибаками на борту. Разом із судном їх відвезли до порту окупованої Керчі.

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що ситуація довкола затримання українського рибальського судна перебуває на контролі Генерального консульства України в Ростові-на-Дону та Департаменту консульської служби МЗС.

Автор: NNS - Національна служба новин
Центрвиборчком Білорусі оголосив остаточні підсумки виборів, з посиланням на TUT.BY передає Українська правда, інформує NNS.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі