Завантажте мобільний додаток сайту

Кабінет Міністрів планує схвалити законопроєкт щодо запровадження штрафів за порушення правил самоізоляції та обсервації, запроваджених під час карантину.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у порядку денному засідання на 23 грудня, який опублікований на Урядовому порталі, інформує NNS.

Також урядовці мають намір затвердити проєкти законів щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні з метою приведення їх у відповідність з актом Європейського Союзу; про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофиˮ щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб; про відповідальність за порушення законодавства щодо управління у сфері безпеки автомобільних доріг.

Крім того, міністри розглянуть проєкти постанов про питання забезпечення функціонування системи виявлення вразливостей і реагування на кіберінциденти та кібератаки, а також про затвердження максимального розміру плати за разовий проїзд автомобільною дорогою загального користування, побудованою на умовах концесії.

Читайте ще: Кількість випадків коронавірусу в Україні на 23 грудня

У середу на засіданні представники Кабміну розглянуть і проєкти розпоряджень щодо затвердження плану заходів із впровадження єдиної багатозонової системи цифрового радіозв’язку; про схвалення основних напрямів діяльності акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанкˮ на 2020-2024 роки; про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в зазначеній операції.

У порядку денному засідання уряду є також питання схвалення Концепції економічного розвитку Донецької та Луганської областей.

Щоб оперативно отримувати найважливіші новини України і світу, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України