Завантажте мобільний додаток сайту

Україна посіла одинадцяте місце у світовому антирейтингу за кількістю нових випадків COVID-19. Серед країн Європи наша країна знаходиться на четвертому місці. Про це NNS повідомляє з посиланням на lenta.ua, яка посилається на Worldometer.

Всього, станом на 4 вересня в 213 країнах зафіксовано понад 26 мільйонів випадків зараження, з них 243 тисячі тільки за минулу добу.

У країнах Європи лідерами антирейтингу за кількістю нових випадків Covid - 19 є Іспанія, Франція, Росія, Україна та Німеччина. У відповідному світовому антирейтингу Україна знаходиться на 11-му місці.

Лідерами регіонального антирейтингу із загального числа виявлених заражень є Росія, Іспанія і Великобританія, Україна займає 7 місце. У відповідному світовому антирейтингу Україна на 25-му місці.

Раніше ми повідомляли: Черговий рекорд! Кількість випадків коронавірусу в Україні на 4 вересня

Автор: NNS - Національна служба новин
У Запорізькій області в місті Пологи 15-річний водій не впорався з керуванням автомобіля, внаслідок чого транспортний засіб перекинувся. В аварії загинули троє людей. Про це повідомила пресслужба поліції Запорізької, пише Громадське, передає NNS.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі