Завантажте мобільний додаток сайту

За найбільш оптимістичними прогнозами, вакцина проти COVID-19 для масового використання з'явиться в Україні в березні наступного року. Про це NNS повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Відповідну заяву зробив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Суспільного мовлення "UA: Перший".

"Мої оптимістичні прогнози: для масового використання це буде десь початок березня 2021 року. Це якщо все те, що проходить клінічні випробування, буде зареєстровано, і буле доведена безпечність та ефективність",  

- зазначив Ляшко.

Він уточнив, що зараз клінічні випробування проходять шість вакцин – усі вже на третій стадії.

Ляшко додав, що за механізмом COVAX (механізм глобального доступу до вакцин проти COVID-19) Україна гарантовано зможе отримати вакцини від коронавірусу для 20% населення. Це на 8 млн осіб.

Раніше ми повідомляли: Якщо в школі виявлять коронавірус, хто піде на самоізоляцію – відповідь МОЗ

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Вместо одноразовых доплат пенсионерам (как, к примеру, в этом году было по 1000 гривен), власти задумались над тем, чтобы сделать подобную инициативу постоянной.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі