Завантажте мобільний додаток сайту

На думку міністра охорони здоров'я Максима Степанова, учневі буде достатньо однієї одноразової маски на день. Про це очільник міністерства повідомив під час брифінгу 28 серпня, пише УП Життя, передає NNS.

Таку кількість Степанов аргументує тим, що одноразову маску можна використовувати лише три години за умови безперервного носіння.

При цьому міністр зазначив, що учням не потрібно перебувати у захисній масці під час проведення занять.

"Якщо дитина користується звичайною одноразовою маскою, то їй достатньо однієї маски на день. Тому що вона  не постійно в ній знаходиться.

Можна положити  маску в кишеню, коли починається урок, а на перерві – одягнути знову.

Крім того, зараз є багато тканинних масок. Коли дитина прийшла додому цю маску потрібно випрати та попрасувати",

— додав глава МОЗ.

У нових рекомендаціях зазначено, що учні 1-4 класу можуть можуть приходити у школу чи пересуватися без масок чи респіраторів.

При цьому в Центрі громадського здоров'я зазначають, що маски рекомендовано носити всім учням, якщо вони роблять це правильно.

"Те, що можна не носити – не означає, що носити не рекомендовано. Рекомендації для всіх залишаються однаковими. Якщо дитині правильно пояснити, і вона буде носити і користуватися маскою правильно, то звичайно, що маску рекомендовано носити.

Єдиним винятком є діти до двох років",

пояснив фахівець з інфекційного контролю ЦГЗ Роман Колесник.

Читайте ще: Новий рекорд! Кількість випадків коронавірусу в Україні на 28 серпня

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

В Україні станом на ранок 29 вересня 2020 року — 204 тисячі 932 людини інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі