Завантажте мобільний додаток сайту

Більше половини споживачів (54,4%) виступають проти списання заборгованості побутових споживачів перед постачальниками комунальних послуг. Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова, пише РБК-Україна, передає NNS.

Водночас, в середньому 23,9% опитаних підтримують списання боргових зобов’язань.

Як зазначають соціологи, дане співвідношення відповідає даним Державної служби статистики України, в частині співвідношення боржників та споживачів, які сплачують вчасно за комунальні послуги.

«Таким чином, споживачі займають досить послідовну позицію. Вона полягає в тому, що не можна списувати борги неплатникам, оскільки є велика частка людей, які вишукували можливості для оплати»,

— йдеться в повідомленні соціологів.

Крім того, за даними опитування Центру Разумкова, більшість українців (83%) вважають, що тарифи на комунальні послуги для населення є вищими за їх реальну вартість. Водночас 7,5% громадян переконані, що тарифи ЖКП відповідають їх реальній вартості, а 1,9% вважають, що тарифи на комунальні послуги є нижчими за їхню реальну вартість. 

Раніше повідомлялось, що заборгованість населення по сплаті за житлово-комунальні послуги на кінець червня 2020 року становить 59,7 млрд грн, що на 2,0 млрд грн менше, ніж місяцем раніше (59,9 млрд грн).

ГК "Нафтогаз України" залишила ціни на газ для своїх побутових клієнтів у жовтні за місячним контрактом на рівні 4,7 грн/куб. м, як і у вересні. Про це NNS повідомляє з посиланням на УНН, які, в свою чергу, посилаються на пресслужбу...
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі