Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомляла раніше NNS , 7 серпня пішов з життя молодший син Віктора Павліка 21-річний Павло, який два роки боровся з онкологічним захворюванням.

В мережі відомий співак оприлюднив відео, зняте в останні дні життя його сина. Зворушливе відео Віктор Павлік розмістив на своїй сторінці в Instagram.

У ньому – архівні кадри з виступу артиста, де ще зовсім маленький Паша звертається до батька зі словами "Тату, я тебе люблю", а також моменти, зняті в лікарні, в останні дні життя вже дорослого Павла.

У ролику син артиста лежить на лікарняному ліжку і повторює фразу "Тату, я тебе люблю".

"Без слів", – написав у публікації Віктор Павлік.

Просто без слів .... 😰

Допис, поширений Віктор Павлік (@viktorpavlik)

Українська співачка Анжеліка Рудницька показала знімки з похорону Павла Павлика. Рудницька – хрещена мати юнака – зазначила, що хлопець був світлою і доброю людиною, і, ймовірно, просто не створеною для "сучасного жорстокого світу".

На особистій сторінці у Facebook вона також показала фото могили хлопця.

"Він від народження був красивим–прекрасивым. Ми з дівчатами намрыяли ще до народження, щоб був високий ясноокий брюнет, здоровий і щасливий. Так і було до того, як рак вчепився в Пашин хребет. Наш хлопчик був гарним, світлим, з тендітною душею, наповненою любов'ю. Талановитий, з почуттям гумору, мріями і великими планами. Досі не вірю, що його немає з нами. Мабуть, він був занадто хороший для нашого жорсткого і несправедливого світу, який поранив його чутливу душу",

– зворушливо висловилася хрещена Павлика-молодшого.

Церемонія прощання з Павлом Павликом проходила в Києві в закритому форматі – на ній були присутні тільки рідні та близькі померлого хлопця. Свої співчуття висловили українські зірки, а також президент України Володимир Зеленський.

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні станом на ранок 28 вересня 2020 року — 201 тисяча 305 людей інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі