Завантажте мобільний додаток сайту

У МОЗ розповіли, коли в Україні почнеться друга хвиля коронавірусу. Про це NNS повідомляє з посиланням на брифінг головного санітарного лікаря України Віктора Ляшко від сьогодні 4 серпня.

Згідно інформації, отриманої NNS , друга хвиля коронавірусу в Україні почнеться разом із сезонним зростанням захворюваності на ГРВІ і грип восени цього року. Про це заявив на брифінгу Віктор Ляшко.
За його словами, друга хвиля Covid-19 в Україні співпаде у часі з сезонним ростом захворюваності і завершиться тоді ж, коли сезонна захворюваність на грип і ГРВІ – навесні 2021 року.

“Ми прогнозуємо, що в Україні може бути збільшення кількості випадків коронавірусної хвороби саме під час епідсезону на грип і ГРВІ з жовтня до квітня”,

– заявив заступник глави МОЗ - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Раніше ми повідомляли: Вчені підрахували ймовірність заразитися коронавірусом під час подорожі поїздами

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні станом на ранок 28 вересня 2020 року — 201 тисяча 305 людей інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі