Завантажте мобільний додаток сайту

Саакашвілі анонсував у рамках судової реформи запустити проєкт "Суд у смартфоні". Про це NNS повідомляє з посиланням на aspi.com.ua.

Як стало відомо NNS , в Україні хочуть надати громадянам можливість віртуальної комунікації з судовими органами. "Суд у смартфоні", на думку головного реформатора країни Міхеїла Саакашвілі, допоможе спростити роботу з судами громадян України.

Про це Саакашвілі повідомив у презентаційному ролику про концепцію судової реформи, який опублікував у Facebook. Повідомляється, що в Офісі простих рішень і результатів (ОПРР), який очолює Саакашвілі, пропонують впровадити ініціативу президента Володимира Зеленського і перенести частину судових послуг у віртуальний режим. Іншими словами, мова йде про проєкт "Суд в смартфоні".

Саакашвілі зазначив, що проєкт надасть можливість громадянами України в мережі подавати позови, оплачувати судові збори, передавати судові докази, відстежувати стан розгляду справи, отримувати копії рішень.

Раніше ми повідомляли: В Печерському суді Києва спалах коронавірусу

Автор: NNS - Національна служба новин
В первые месяцы нового учебного года учителя будут проверять знания, которые дети усваивали при дистанционном обучении. Об этом в четверг, 13 августа, сообщает РБК-Украина со ссылкой на пресс-службу Минобразования.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі