Завантажте мобільний додаток сайту

Міністерство охорони здоров’я здійснює детальну експертизу всієї медичної інфраструктури для подальшого реформування та виправлення помилок, які були зроблені попереднім керівництвом. Про це під час брифінгу 7 червня заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає NNS з посиланням на сайт МОЗ.

“Зараз ми виправляємо помилки у плануванні медичної реформи, допущені попереднім керівництвом МОЗ. Здійснюється детальна експертиза всієї медичної інфраструктури, метою експертизи є визначення спроможності та ефективності госпітальної мережі. Міністерство розпочало розробку і затвердження нових державних стандартів надання медичної допомоги із залученням науковців та провідних фахівців галузі”, — сказав міністр.

Як зазначає очільник міністерства, на основі отриманих даних МОЗ розробить справедливі тарифи, за якими буде здійснюватись фінансування галузі у 2021 році.

“Нові тарифи будуть ґрунтуватись на ринкових заробітних платах для працівників галузі та якісних стандартах надання медичних послуг”, — зазначив Максим Степанов.

Міністр підкреслює, що уже з 2021 року будуть діяти нові справедливі тарифи.

“З 2021 фінансування буде відбуватись з урахуванням того, що ми маємо реформувати медицину, щоб високоспеціалізовані медичні заклади діяли в тих умовах, де можливий їхній розвиток. Адже якщо вони будуть розвиватися, то і якість медицини, якої ми всі так прагнемо, буде підвищуватись. Наша головна мета — створити ефективну медичну систему, де лікарі працюють у гідних умовах і отримують гідну заробітну плату, а пацієнти — якісну допомогу”, — резюмував Міністр.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі