Завантажте мобільний додаток сайту

Батьки 11 малюків, які зараз перебувають у готелі Венеція, нарешті змогли прилетіти за ними до України. Чартер з двома десятками аргентинців о другій годині ночі 30 травня приземлився в аеропорту Бориспіль. Про це NNS повідомляє з посиланням на пост журналістки Ірини Стороженко у Фейсбуці.

Вони плачуть, плескають в долоні і кричать українською «Дякуємо»! всім, хто наближав цю дуже важливу у їхньому житті зустріч,

- написала Ірина Стороженко.

За її інформацією, тепер перед першою зустріччю з дітьми батьків розділяють лише кілька тижнів обсервації.

Через десятиріччя безпліддя, сотні тисяч доларів на лікування, 13 000 кілометрів від Буенос-Айресу до Києва, пандемію та закриті кордони ці пари нарешті вийшли на фінішну пряму. Тепер між першим побаченням з їхньою жаданою крихіткою їх розділяють лише кілька тижнів обсервації.

У спустошеному Борисполі їх особисто зустрів посол Аргентини, щоби засвідчити підтримку і сприяння в подальшому оформленні громадянства немовлят.

Історії цих людей і іхній неймовірно важкий і довгий шлях до омріяного батьківства розривають мені серце, -

- поділилася емоціями журналіст і пообіцяла тримати громадськість в курсі ситуації.

Як повідомлялося раніше, в Україні спалахнув скандал після того, як стало відомо, що у столичному готелі «Венеція» знаходяться 46 немовлят. Їх народили українські жінки-сурогатні матері для іноземців. Однак, оскільки кордони закриті через коронавірусну пандемію, немовлят не можуть забрати з України.

Історію однієї з аргентинських пар, чия дитина знаходиться у «Венеції» NNS розповідала ТУТ.

NNS - Національна служба новин

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі