Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомлялося раніше, після скандального інтерв’ю з Ігорем Гіркіним український журналіст Дмитро Гордон записав відео звернення, у якому заявив, що інтерв’ю було узгоджене зі Службою безпеки України, яка тепер використає отримані матеріали у справах проти РФ. «Флешка буде в Гаазі», - сказав Гордон. І вимагав, щоб усі критики просили у нього пробачення.

Сьогодні ж, 19 травня, з’явилася офіційна заява СБУ. Про це NNS повідомляє з посиланням на сторінку Служби безпеки України у Фейсбуці.

«Служба безпеки України повідомляє, що проведення інтерв’ю з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) є ініціативою журналіста Дмитра Гордона.

Між тим, вся інформація, озвучена в цих інтерв’ю, вже детально аналізується співробітниками Служби на предмет її використання, як додаткових доказів захоплення Російською Федерацію території України та фактичного розв’язання війни на сході нашої держави», - йдеться в заяві.

Така позиція СБУ обурила багатьох коментаторів. Вони вважають її надто м`якою і безхребетною. Дописувачі вимагають, щоб правоохоронці відкрили проти Дмитра Гордона справу за сприяння тероризму та надання інформаційного майданчику вбивці українців, людині, що фактично розпочала війну на Донбасі.

Автор: Администратор

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!