Завантажте мобільний додаток сайту

У Патрульній поліції роз'яснили правила носіння захисної маски в приватному автомобілі та уточнили інформацію про допустиму кількість пасажирів. Запит AUTO.RIA з цього приводу прокоментував прес-секретар Патрульної поліції Києва Роман Мартинюк, інформує NNS.

«Особистий автомобіль не є громадським місцем, тому в своїй машині можна їхати без маски. Патрульні не мають права зупиняти автомобіль з цієї причини. Також водій особистого транспорту може перевозити будь-яку кількість пасажирів, що не перевищує дозволеної (для легкового авто – 3-4 людини плюс водій). Але виключно в тому випадку, якщо водій не працює в режимі таксі і не здійснює регулярних або нерегулярних перевезень», — Сказав Мартинюк.

Раніше ми писали: Додаткові обмежувальні заходи запровадили у Київській області

З усім тим важливо розуміти, що цим правом слід користуватися відповідально: у поліції все ж рекомендують надягати маску, а також не забувати про використання антисептиків заради безпеки — власної та своїх пасажирів.

В громадському ж транспорті діє правило заповнення не більше 50% сидячих місць, а в автомобілях таксі — не більше двох пасажирів, окрім водія. У таких випадках носіння маски обов'язково. Не слід уникати цієї міри і в особистому авто, якщо водій перевозить пасажирів, які не проживають з ним разом — друзів, знайомих, сусідів тощо. Крім того, обов'язково надягати маску слід і для спілкування з патрульними у разі зупинки авто — акцентує Роман Мартинюк.

Читайте ще: Чи захищає від коронавірусу маска зроблена власноруч?

Нагадуємо, що за порушення карантинних обмежень (у тому числі — за перебування у громадських місцях без одягненої захисної маски) передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу розміром від 17 до 34 тисяч гривень.

фото з autotheme.info

В Україні станом на ранок 28 вересня 2020 року — 201 тисяча 305 людей інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі