Завантажте мобільний додаток сайту

У 2020 році в Україні планується перепис населення. Як стало відомо NikopolNews, Уряд шукає можливість зробити це з використанням онлайн-інструментів. Таку заяву зробив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає Радіо Свобода.

«Ми подивилися на різну практику у світі, як робиться перепис. І зараз шукаємо можливість зробити перепис максимально з урахуванням онлайн-інструментів. Тобто стимулювати людей самостійно заповнювати інформацію про себе», — сказав Гончарук.

Він очікує, що перепис населення таки відбудеться у 2020 році, бо кошти на це закладені в проєкті державного бюджету.

Для довідки: після відновлення незалежності українців рахували лише одного разу — 2001 року. Тоді населення нашої країни становило 48 млн 457 тис. осіб.

Згідно з правилами ООН, підрахунок потрібно повторювати хоча б кожні десять років, а тому наступний перепис був запланований на 2012 рік. Через брак грошей у бюджеті, а потім і російську агресію, перепис відклали на 2020-й.


 

Вместо одноразовых доплат пенсионерам (как, к примеру, в этом году было по 1000 гривен), власти задумались над тем, чтобы сделать подобную инициативу постоянной.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі