Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Что делал потерявшийся на Говерле мальчик все 30 часов поиска – детали спасения Алеши (видео)[:ua]Що робив загубившийся на Говерлі хлопчик усі 30 годин пошуку – деталі порятунку Альоші (відео)[:]

[:ru]Маленький Алексей Стефанцев потерялся в горах 14 августа. Он держал палку – от зверей отбиваться: детали чудесного спасения маленького Алеши на Говерле

Потерявшийся 14-го августа во время восхождения на Говерлу шестилетний Алеша заставил волноваться всю страну. Украинцы наблюдали за его поисками, шансов найти мальчика невредимым было все меньше, но чудо свершилось. Под вечер 15-го числа ГСЧС сообщило – ребенка нашли и передали родителям.

Как получилось, что маленький ребенок потерялся в горах, что он делал все тридцать часов поисков, сообщает ТСН.  Об этом НСН узнал из сообщения на сайте РБК-Украина.

Алексей Стефанцев провел сам в горах около тридцати часов, пока не был обнаружен поисковой группой.

Когда его передали шокированным родителям, он сказал, что совсем не боялся. Хотя и пробыл в горах совершенно один, пережил ночь без теплой одежды. Ни воды, ни еды у ребенка не было.

Алеша с удовольствием пообщался с журналистами, рассказав, как провел эти часы.

На чем ты спал?
– На земле.
– Тебе не холодно было? Что ты ел?
– Да ничего. Я не хотел кушать. Не пил, у меня не было рюкзака и воды.

Мальчик отправился в горы с группой родственников.

“Побежал догонять своего брата и свою тетю. Они пошли вперед. Я постоянно видела его кепочку. Думала, он поднимется выше и встретится со всеми. Когда я уже встретилась с дочерью, детьми, то оказалось, что его нет”, – рассказывает бабушка мальчика Орися Ямборак
.

Мальчика нашли волонтеры

Около 500 человек – спасатели, полиция, волонтеры, кинологи – искали Алешу. Нашли же его двое коломыйских добровольцев. Мужчины пообщались с родителями и вернули мальчику палку, которая была при нем, когда его нашли.

От тропы на Говерлу ребенок отошел на расстояние около двух километров. Мальчика нашли на вершине горы Большая Козмецкая, в эту ночь там было около восьми градусов тепла.

Мальчик чувствует себя хорошо, его даже не повезли в больницу. Теперь он дома, с родителями, которые безумно благодарны всем, кто помогал искать их маленького сына.

Что произошло во время восхождения на Говерлу

Семья из Коломыи 14 августа решила покорить Говерлу по самому простому, “зеленому” маршруту. Он имеет протяженность пять километров, но мальчика потеряли уже на первом.

В составе тургруппы был шестилетний Алексей Стефанцев, его бабушка, дядя, тетя и их дети. Пока шли, активный мальчик то и дело бегал, то к дяде с тетей вперед, то к бабушке, что шла немного позади.

Поэтому его пропажу заметили не сразу – бабушка решила, что ребенок с родственниками и группа пошла дальше. Когда поняли, что Алеши нет, было уже поздно – прошло два часа, ребенка потеряли.

Мальчик отстал от родственников возле пгт Ворохта примерно в 15:30. Сначала, до самого вечера, его искали своими силами, но потом обратились к ГСЧС. На поиски ребенка отправились полтысячи спасателей, сотрудников полиции, кинологи и волонтеры, квадрокоптеры, вертолет.

Кстати, недавно “НСН” писал: Волонтеры нашли мальчика, который потерялся вчера в Карпатах – ГСЧС

 [:ua]Маленький Олексій Стефанцев загубився у горах 14 серпня. Він тримав палицю – від звірів відбиватися: деталі чудесного порятунку маленького Альоші на Говерлі

Шестирічний Альоша, який загубився 14-го серпня під час сходження на Говерлу, змусив хвилюватися всю країну. Українці спостерігали за його пошуками, шансів знайти хлопчика неушкодженим було все менше, але диво відбулося. Під вечір 15-го числа ДСНС повідомило – дитину знайшли і передали батькам.

Як вийшло, що маленька дитина загубилася в горах, що вона робила всі тридцять годин пошуків, повідомляє ТСН. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

Олексій Стефанцев провів сам у горах близько тридцяти годин, поки його не було виявлено пошуковою групою.

Коли його передали шокованим батькам, він сказав, що зовсім не боявся. Хоча і пробув у горах абсолютно один, пережив ніч без теплого одягу. Ні води, ні їжі у дитини не було.

Альоша із задоволенням поспілкувався з журналістами, розповівши, як провів ці години.

На чому ти спав?
– На землі.
– Тобі не холодно було? Що ти їв?
– Та нічого. Я не хотів їсти. Не пив, у мене не було рюкзака і води.

Хлопчик відправився у гори із групою родичів.

“Побіг наздоганяти свого брата і свою тітку. Вони пішли вперед. Я постійно бачила його кепочку. Думала, він підніметься вище і зустрінеться з усіма. Коли я вже зустрілася з дочкою, дітьми, то виявилось, що його немає”, – розповідає бабуся хлопчика Орися Ямборак

Хлопчика знайшли волонтери

Близько 500 осіб – рятувальники, поліція, волонтери, кінологи – шукали Альошу. Знайшли ж його Двоє коломийських добровольців. Чоловіки поспілкувалися з батьками і повернули хлопчикові палицю, яка була при ньому, коли його знайшли.

Від стежки на Говерлу дитина відійшла на відстань близько двох кілометрів. Хлопчика знайшли на вершині гори Велика Козмецька, в цю ніч там було близько восьми градусів тепла.

Хлопчик почувається добре, його навіть не повезли в лікарню. Тепер він вдома, із батьками, які неймовірно вдячні всім, хто допомагав шукати їх маленького сина.

Що сталося під час сходження на Говерлу

Сім’я з Коломиї 14 серпня вирішила підкорити Говерлу по самому простому, “зеленому” маршруту. Він має протяжність п’ять кілометрів, але хлопчика втратили вже на першому.

У складі тургрупи був шестирічний Олексій Стефанцев, його бабуся, дядько, тітка і їх діти. Поки йшли, активний хлопчик раз у раз відбігав то до дядька з тіткою вперед, то до бабусі, що йшла трохи позаду.

Тому його пропажу помітили не відразу – бабуся вирішила, що дитина з родичами і група пішла далі. Коли зрозуміли, що Альоші немає, було вже пізно – минуло дві години, дитину втратили.

Хлопчик відстав від родичів біля смт Ворохта приблизно в 15:30. Спочатку, до самого вечора, його шукали своїми силами, але потім звернулися до ДСНС. На пошуки дитини вирушили півтисячі рятувальників, співробітників поліції, кінологи та волонтери, квадрокоптери, вертоліт.

До речі, нещодавно “НСН” писав: Волонтери знайшли хлопчика, який загубився вчора в Карпатах – ДСНС

 [:]

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×