Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]На Тернопольщине нашли останки подростка, который пропал в 2004 году: подробности трагедии(фото)[:ua]На Тернопільщині знайшли останки підлітка, який зник у 2004 році: подробиці трагедії (фото)[:]

[:ru]На Тернопольщине спустя 17 лет родные нашли останки тела Юрия Семенюка.

В 2004 году 16-летний парень ушел из дома с друзьями и больше не вернулся. Мама все эти годы надеялась на чудо, а один из тех, кто фактически похоронил ее сына, жил рядом, ходил в их дом и даже был крестным внучки. Но так и не признался в страшном событии.

Об этом пишет Обозреватель, передает НСН.

Трагедия в селе Софийцы произошла в далеком 2004-м. Юра пришел со школы домой, но вскоре его позвал друг – Сергей Зайнулин. Парень ушел куда-то с ним и братом товарища Виталием. С того дня Юру больше никто не видел.

“Я все эти годы надеялась, что мой сын вернется домой. Обращалась в полицию, но там никто следствие не вел. Хотя я говорила, с кем он ушел. Сергей вернулся весь в глине. Мы спрашивали у него, где мой сын? Но он отвечал, что ничего не знает. Мол, ваш Юра сел в какую-то машину и уехал. Я обращалась к экстрасенсам. Одни говорили, что мой ребенок жив, получил травму и потерял память. Но он вернется. Другие говорили, что мертв”,рассказывает убитая горем мама подростка Стефания.

Через две недели после этих событий братья Зайнулины вместе с мамой уехали в Москву. Больше ничего от них узнать было невозможно. А еще один участник событий, 21-летний Богдан Черный, остался жить по соседству.

“Все эти годы он жил рядом, ходил к нам в гости, ел, пил, крестил мою внучку от старшего сына. И ни разу не сказал, что же тогда произошло и где тело моего ребенка”,говорит Стефания.

Однако год назад в село из Москвы вернулся Сергей Зайнулин, его по каким-то причинам депортировали. Как-то раз он выпивал с односельчанами и сознался в содеянном.

“В тот день Богдан организовал подростков резать кабели на заброшенной ферме. Моего Юру ударило током, когда он полез в электрощитовую. По их словам, он сразу умер. Они испугались. Никого не вызвали, сняли с него одежду, сожгли ее, а моего сына отвезли в соседнее село и закопали на свалке возле аэродрома. Все эти годы он лежал там”,рассказывает мама.

Стефания говорит, что очень часто проезжала мимо того места и почему-то голова всегда поворачивалась в сторону аэродрома. Но она и представить не могла, что там в груде мусора покоится тело ее ребенка.

[:ru]На Тернопольщине нашли останки подростка, который пропал в 2004 году: подробности трагедии(фото)[:ua]На Тернопільщині знайшли останки підлітка, який зник у 2004 році: подробиці трагедії (фото)[:]

Сергей показал примерно место, где был закопан Юрий. Все эти годы он держал в себе страшную тайну, но покоя не находил. Однако когда делом занялась полиция и его допросили, Зайнулин вскоре исчез.

А Богдан Черный сейчас на заработках в Нидерландах. В селе живет его жена и трое детей.

“Моя невестка позвонила ему в Нидерланды, спросила: “Ты знаешь почему я звоню?” Он сказал, что да. Он рассказал, что случилось, обещал в сентябре приехать. Не знаю, приедет ли”,говорит мама погибшего.

К поискам Юры подключились жители села, волонтеры, полиция. Они перекапывали свалку, каждый ее сантиметр. Но останки нашла невестка.

“Мы по косточкам, пальчик за пальчиком, ручки, ножки так мы складывали его останки. Сына я не верну, но хотя бы похороню по-человечески, буду знать, где его могила. И очень надеюсь на справедливость, что их накажут”,говорит женщина.

[:ru]На Тернопольщине нашли останки подростка, который пропал в 2004 году: подробности трагедии(фото)[:ua]На Тернопільщині знайшли останки підлітка, який зник у 2004 році: подробиці трагедії (фото)[:]

В полиции Тернопольской области рассказали, что поиски длились три месяца.

“Сначала находили останки, но они оказались не человеческими. То оленя, то коровы. Это уже третьи поиски были, наконец, нашли человеческие кости. Теперь должна пройти судмедэкспертиза, потом материалы отправят на ДНК-экспертизу. Нужно подтвердить, что это именно останки подростка”,сказал спикер областной полиции Сергей Крета.

Правоохранители допросили одного из участников событий в Украине, а со вторым связались по видеосвязи, поскольку он находится за границей.

Открыто уголовное производство по ст. 115 – умышленное убийство без вести пропавшего.

Родные Юрия не могут найти ответ на вопрос – почему друзья так поступили? Даже если мальчика убило током, почему они не вызвали скорую помощь, не побежали за взрослыми? Зачем сожгли его одежду, а тело отвезли и закопали? Что они скрывали долгих 17 лет?

У Стефании остался только старший сын. Спустя четыре года после того, как пропал Юрий, женщина потеряла младшего сына – он в 16-летнем возрасте скончался от диабета.[:ua]На Тернопільщині через 17 років рідні знайшли останки тіла Юрія Семенюка.

У 2004 році 16-річний хлопець пішов з дому з друзями і більше не повернувся. Мама всі ці роки сподівалася на диво, а один із тих, хто фактично поховав її сина, жив поруч, ходив у їхній дім і навіть був хрещеним онуки. Але так і не зізнався в страшній події.

Про це пише Обозреватель, передає НСН.

Трагедія в селі Софійці сталася в далекому 2004-му. Юра прийшов зі школи додому, але незабаром його покликав друг – Сергій Зайнулін. Хлопець пішов кудись із ним і братом товариша Віталієм. Відтоді Юру більше ніхто не бачив.

“Я всі ці роки сподівалася, що мій син повернеться додому. Зверталася в поліцію, але там ніхто слідство не вів. Хоча я говорила, з ким він пішов. Сергій повернувся весь у глині. Ми запитували в нього, де мій син? Але він відповідав, що нічого не знає. Мовляв, ваш Юра сів у якусь машину і поїхав. Я зверталася до екстрасенсів. Одні говорили, що моя дитина жива, що отримав травму і втратив пам’ять. Але він повернеться. Інші говорили, що мертвий”,розповідає убита горем мама підлітка Стефанія.

Через два тижні після цих подій брати Зайнуліни разом із мамою поїхали в Москву. Більше нічого від них дізнатися було неможливо. А ще один учасник подій, 21-річний Богдан Чорний, залишився жити по сусідству.

“Усі ці роки він жив поруч, ходив до нас у гості, їв, пив, хрестив мою онуку від старшого сина. І жодного разу не сказав, що ж тоді сталося і де тіло моєї дитини”,каже Стефанія.

Проте рік тому у село з Москви повернувся Сергій Зайнулін, його з якихось причин депортували. Якось раз він випивав з односельцями і зізнався в скоєному.

“У той день Богдан організував підлітків різати кабелі на покинутій фермі. Мого Юру вдарило струмом, коли він поліз в електрощитову. За їхніми словами, він відразу помер. Вони злякалися. Нікого не викликали, зняли з нього одяг, спалили його, а мого сина відвезли в сусіднє село і закопали на звалищі біля аеродрому. Усі ці роки він лежав там”,розповідає мама.

Стефанія каже, що дуже часто проїжджала повз те місце і чомусь голова завжди поверталася в бік аеродрому. Але вона й уявити не могла, що там у купі сміття покоїться тіло її дитини.

[:ru]На Тернопольщине нашли останки подростка, который пропал в 2004 году: подробности трагедии(фото)[:ua]На Тернопільщині знайшли останки підлітка, який зник у 2004 році: подробиці трагедії (фото)[:]

Сергій показав приблизно місце, де був закопаний Юрій. Усі ці роки він тримав у собі страшну таємницю, але спокою не знаходив. Проте коли до справ взялася поліція і його допитали, Зайнулін незабаром зник.

А Богдан Чорний зараз на заробітках у Нідерландах. У селі живе його дружина і троє дітей.

“Моя невістка зателефонувала йому в Нідерланди, запитала: “Ти знаєш, чому я дзвоню?” Він сказав, що так. Він розповів, що трапилося, обіцяв у вересні приїхати. Не знаю, чи приїде”,каже мама загиблого.

До пошуків Юри підключилися жителі села, волонтери, поліція. Вони перекопували звалище, кожен його сантиметр. Але останки знайшла невістка.

“Ми по кісточках, пальчик за пальчиком, ручки, ніжки – так ми складали його останки. Сина я не поверну, але хоча б поховаю по-людськи, буду знати, де його могила. І дуже сподіваюся на справедливість, що їх покарають”,каже жінка.

[:ru]На Тернопольщине нашли останки подростка, который пропал в 2004 году: подробности трагедии(фото)[:ua]На Тернопільщині знайшли останки підлітка, який зник у 2004 році: подробиці трагедії (фото)[:]

У поліції Тернопільській області розповіли, що пошуки тривали три місяці.

“Спочатку знаходили останки, але вони виявилися не людськими. То оленя, то корови. Це вже треті пошуки були, нарешті знайшли людські кістки. Тепер повинна пройти судмедекспертиза, потім матеріали відправлять на ДНК-експертизу. Потрібно підтвердити, що це саме останки підлітка”,сказав спікер обласної поліції Сергій Крета.

Правоохоронці допитали одного з учасників подій в Україні, а з другим зв’язалися по відеозв’язку, оскільки він перебуває за кордоном.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 115 – умисне вбивство безвісти зниклого.

Рідні Юрія не можуть знайти відповідь на питання – чому друзі так вчинили? Навіть якщо хлопчика вбило струмом, чому вони не викликали швидку допомогу, не побігли по дорослих? Навіщо спалили його одяг, а тіло відвезли і закопали? Що вони приховували довгих 17 років?

У Стефанії залишився тільки старший син. Через чотири роки після того, як зник Юрій, жінка втратила молодшого сина – він у 16-річному віці помер від діабету.[:]

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×