25
Світ
25

Данія приєднається до навчання українських військових у Британії

161825 1 large

Данія приєднається до навчання українських військових у Британії. Це одна з ініціатив, яка буде представлена під час донорської конференції у Копенгагені 11 серпня.

Міноборони Данії оголосило про приєднання до очолюваної Великою Британією ініціативи з навчання українських військових. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті “Espresso TV”.

“Україна все ще потребує підтримки у боротьбі з російським вторгненням, тому Данія посилює допомогу у сфері військового вишколу”, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Данія підтримає навчальний проєкт під керівництвом Британії, залучивши 130 данських солдатів, і одночасно пропонує навчати українських солдатів у Данії.

“Тому розпочато діалог з Україною щодо підтримки у навчанні командного складу та підтримки Сил територіальної оборони України”, заявили у Міноборони Данії.

Повідомляється, що це одна з ініціатив, яка буде представлена під час донорської конференції у Копенгагені 11 серпня. У 2022 році на проєкт підтримки військового вишколу українських військових буде виділено 100 мільйонів данських крон.

Раніше про участь у підготовці українських військових оголосили також Фінляндія, Швеція, Канада. Відомо, що програму підготовки українських військових на британській території Володимиру Зеленському запропонував прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон під час червневого візиту до Києва. Британський прем’єр уточнив, що військові Сполученого Королівства можуть забезпечити підготовку до 10 тисяч українських військовослужбовців кожні 120 днів.

Велика Британія відправляє на навчання до Східної Європи 8 тисяч військових

To Top