5 /5
Based on 5 ratings
63
Світ
63

Українським вчителям планують дозволити працювати у польських школах

Українським вчителям планують дозволити працювати у польських школах

До польських шкіл 1 вересня піде щонайменше 400 тисяч учнів з України. Це вдвічі більше, ніж зараз навчається у польських школах. Кількість біженців може стати ще більшою, і при цьому дефіцит вчителів стає дедалі гострішим. Українські вчителі зможуть працювати у школах Польщі

У Польщі планується ухвалити закон, який дозволить працювати українським вчителям, адже двомовного персоналу у країні немає. Українські класи відкриють, а викладати українську мову дітям немає кому.

Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Українським вчителям планують дозволити працювати у польських школах

Раніше Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, що 651 тисяча дітей шкільного віку перебувають за межами України. Крім того, понад 1800 українських навчальних закладів за час війни пошкоджено, з них 209 – зруйновано повністю.

У Європі українські діти можуть навчатись у школах безкоштовно. Також багато дітей, перебуваючи за кордоном, продовжують навчатися у своїх школах віддалено. Однак, якщо українську дитину прийняли до польської чи чеської школи, вона не зобов’язана відвідувати дистанційне навчання в українській школі. Час навчання зараховуватимуть загалом, незалежно від того, де і скільки дитина навчалася.

Як отримати атестат українським дітям, які перебувають за кордоном

To Top
Ще новини ⬇