Можно ли уже покупать арбузы и как выбрать спелый без нитратов – агроном

На ринку і у магазинах вже продають кавуни. Як визначити ступінь зрілості та за якими ознаками можна розпізнати кавун з нітритами, NNS розповіли експерти агрономи.

1. Навіщо стукати по кавуну?

Легкість — ось чому люди стукають по кавуну. Ягоду завжди потрібно вибирати по легкості, але це далеко не найголовніша ознака, за яким можна побачити плід наскрізь і визначити його солодкість.

2. Кавун ягода, фрукт або овоч?

Першою ознакою, за яким кавун можна віднести до ягід є м’якоть. Другий ознака ягоди— це наявність у його плоді насіння. Цей пункт теж, безсумнівно, підходить, так як в кавуні насіння предостатньо. Їх то і справа доводиться витягати з м’якоті. Третьою ознакою є наявність у плодів твердої шкірки, яка служить для захисту ягоди від можливих пошкоджень. Тут теж все складається на користь ягоди, так як кавун має смугасту шкірку. З усього перерахованого раніше виходить, що кавун відноситься до ягід. Безсумнівно, кавун не дуже схожий на класичну ягоду, н це просто тому, що в такій науці, як ботаніка, все ділиться за функціями та ознаками, а не за зовнішнім виглядом.

3. Коли починається сезон кавунів?

Ідеальний період – від середини серпня до середини вересня. В крайньому випадку, можна накинути ще плюс/мінус два тижні. Але купувати в липні ці сезонні «ягоди» категорично не рекомендується, краще потерпіти.

4. Де купити кавун?

Ідеальне місце для покупки арбузов – це місця їх вирощування, але приїхати туди вкрай складно більшості. Тому доведеться вибиратися в магазини і супермаркети, там точно знайдуться відповідні сертифікати (які кожен може зажадати), і правильні умови зберігання. Купувати на ринку вже менш безпечно, адже навряд чи хтось зможе показати обов’язковий сертифікат якості. Намагайтеся не купувати кавуни вздовж автомобільної траси. Вихлопні гази відмінно вбираються в шкірку плоду.

5. Якщо кавун з тріщинами, чи варто його купувати?

Найперше, на що варто звертати увагу при оцінці стиглості і якості кавуна, це наявність тріщин на плоді. Не йдіть на запевнення продавця, що тріснув кавун з-за стиглості. Тут був чи удар, чи він давно перезрілий. У будь-якому випадку, навіть розріз неправдивої ягоди при вас може занести безліч бактерій, і до приходу додому їх кількість збільшиться в рази.

6. Які повинні бути оптимальні розміри овоча?

Оптимально, коли «ягода» важить 7-10 кг. Саме такі габарити і є ідеальним варіантом вибору. Чому? Менше – значить була бідна грунт, а значить він може недоотримати потрібних речовин і бути не смачним. Більше – часто сигнал до наявності нітратів, адже не скрізь плодоносить земля велетнів. Так що шанс придбати здоровий і правильний кавун значно зросте при виборі примірників саме від 7 до 10 кг.

7. Що означають смужки кавуна?

Кавун повинен блищати, а не бути матовим, це говорить про його молодості. А от ступінь стиглості добре показують смужки плода. Чим більший контраст між світлими і темними смугами – тим краще. До речі, деякі намагаються зі всього плоду мати вигоду, готуючи, наприклад, варення з кірок кавуна. Попереджаємо, в кірці найбільше накопичується нітратів і мікроорганізмів, тому рекомендується навіть м’якоть з’їдати не всю. Здоров’я набагато цінніше, ніж кавунова скоринка. А щоб приготувати смачне і корисне варення з кавуна, потрібен свій город і бажання на ньому працювати.

8. Як вибрати кавун по звуку?

Звук кавуна залежить від щільності плоду, чим вона вища – тим дзвінкіше. І, як відомо, стиглі кавуни вже не беруть вологу від землі (хвостик адже вже засох), а значить з кожним днем дозрівання вони більше зсихаються, втрачаючи щільність. У підсумку висновок: чим більш стиглий кавун – тим звук менш дзвінкий.

9. Чи можна перевірити кавун на нітрати в домашніх умовах?

Самий точний спосіб перевірки чого-небудь на нітрати – здати продукт в спеціальну лабораторію. Якщо такої можливості немає, а дізнатися ступінь шкідливості продукту хочеться вже зараз, можна це зробити простими домашніми способами. Для перевірки кавуна на нітрати в домашніх умовах досить відрізати невеликий шматочок «ягоди» і потовкти її трохи в склянці дистильованої води (або прокип’яченої звичайної). При наявності нітратів – вода забарвиться в червоний колір. Якщо цікаво, як визначити кавун з нітратами просто візуальним оглядом, тут теж немає нічого складного. Кавуни з нітратами мають ряд характерних ознак. По-перше, колір м’якоті в ньому занадто насичений червоний, іноді, ближче до фіолетового. У натуральному кавуні колір завжди рожевий (виняток дуже рідкісні сорти). По-друге, волокна, які є в кожній неправдивої ягоді не білі, а жовті. По-третє, зріз у такому нітратного кавуна буде гладко-глянцевий, а не зернистий. Але ці три симптоми характеризують виражену перенасиченість овоча шкідливими елементами і при мінімальному їх наявності запідозрити що-небудь просто неможливо. Тому для максимального виключення попадання нітратів в організм, краще ніколи не доїдати кавун до самої скоринки, особливо, дітям.

до Речі, нещодавно “NNS” писав: Які продукти подорожчають в Україні найближчим часом

To Top