Тиждень тому рятував під обстрілами побратимів, а вчора загинув сам: названо ім’я загиблого під Шумами героя (фото)

Стало відоме ім’я українського військового, який загинув у районі села Шуми на Донеччині 3 квітня. Це сержант Сергій Сулима з 10-ї гірсько-штурмової бригади, уродженець Луцька, передає NNS, посилаючись на міського голову Луцька Ігоря Поліщука.

“Вчора в зоні проведення ООС від підриву на вибуховому пристрої загинув лучанин Сулима Сергій Олексійович, 1980 р.н., головний сержант гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892″, – ідеться в дописі Поліщука 4 квітня.

За повідомленням облради Волині, полеглий – із військової частини А3892, це 109-й окремий гірсько-штурмовий батальйон 10 огшбр.

У Волинській ОДА додали, що Сергій родом із Луцька, але останні роки проживав на Івано-Франківщині, звідти й пішов на контракт. Неодружений. На Волині у нього залишились мати і сестра.

Сергій Сулима – це той самий сержант, який кинувся слідом за медсестрою Світланою Земліною, яка під снайперським вогнем рятувала поранених 26 березня. Саме він відтягував побратима у більш безпечне місце. Тоді вдалося врятувати двох поранених бійців, а четверо військовослужбовців загинули.

Пройшов тиждень. І Сергій Сулима загинув сам. Тут же, під Шумами… Нагадаємо, окупанти дистанційно мінують цю територію. 26 березня українські військові були розстріляні снайперами під час спроб розмінувати ділянку.

Фото героя оприлюднило видання Новинарня. Таким був Сергій Сулима.

Зазначимо, що на Волині повідомляють про двох загиблих в зоні ООС мешканців регіону – другий загинув сьогодні, 4 квітня. Це Андрій Горлатий 1978 року народження з Луцька. У загиблого залишились двоє синів, мати і сестра. Обставини його смерті не уточнюються.

У вечірньому зведені штабу ООС повідомлень про втрати 4 квітня не було. Тут зазначають, що сьогодні на фронті зберігалась тиша.

Вічна пам’ять загиблим захисникам! Сил рідним пережити горе!

 

 

 

To Top