233
Реклама
233

Рекомендації щодо вибору смарт-годинника

0 02 05 27a56507ba5168034a243f66141c4221432fd51b92c4e3d2aa40586dff35f45a 3bd297ef0707f7aa

Хронометр є бажаним аксесуаром, який користується популярністю однаково і в чоловіків, і в жінок. З розвитком сучасних технологій одне з провідних місць на ринку аксесуарів посіли так звані розумні годинники, вибір яких на сьогоднішній день багатий та різноманітний.

Широкий асортимент таких пристроїв інколи заганяє в глухий кут, тобто дуже важко зупинитись на якомусь конкретному варіанті. До речі, якщо ви вже встигли придбати розумний годинник, ось вам покрокова інструкція щодо налаштування годин: https://secunda.com.ua/articles/kak-nastroit-vremya-na-smart-chasakh-podrobnyy-gayd/11130/ – це дозволить вам зекономити купу часу.

Однак, коли ви перебуваєте на стадії пошуку та вибору підхожого аксесуара, не зайвим буде врахувати декілька слушних рекомендацій, які ми озвучимо в даній публікації. Отож, вперед!

Бренд

Як вже згадувалось, старт-годинники дуже популярні, а тому пропозиція на ринку електроніки більш ніж достатня. Проте потрібно бути дуже уважним в процесі вибору пристрою. І краще зупинитися на іменитих виробниках, адже це найкраща гарантія топової якості, стильного дизайну та відмінних експлуатаційних характеристик.

Що ж стосується дешевших варіантів, як правило, вони дуже обмежені в функціоналі і навряд чи порадують стабільною роботою.

Функції

Розумний годинник створений не тільки для того, щоб дізнаватися час. Це багатофункціональний гаджет, який володіє низкою корисних опцій, котрі можна використовувати щодня. Мова перш за все йде про:

  • Стабільне з’єднання з смартфоном задля отримання сповіщень про вхідні дзвінки, повідомлення тощо;
  • Присутність різноманітних датчиків – пульсометри, вимірювання рівня кисню в крові, крокоміри і т.д.;
  • NFC-чип, який використовують для безконтактної оплати покупок.

Певна річ, це далеко не межа функціональним можливостям розумного годинника. І чим більше таких опцій, тим краще, адже більшість з них є дуже корисними та актуальними, тому завжди звертайте на це увагу.

Корпус

Віддайте перевагу варіанту, корпус якого виготовлений з стійких матеріалів (наприклад, метал чи пластик). Присутність захисту від вологи та пилюки вітається, адже так ви будете впевненими в тому, що апарат працюватиме навіть тоді, коли потрапите під дощ.

Дисплей

Сучасні екрани виготовляються за різними технологіями. Одними з кращих є AMOLED дисплеї, які дуже добре відображають картинку, мають хорошу деталізацію, широкий кут огляду та є енергоефективними. Хорошим бонусом стане антиблікове покриття та наявність загартованого скла, яке є стійким до подряпин.

Автономність

Дуже важливий параметр, яким не варто нехтувати. А тому перед покупкою зверніть увагу на час роботи розумного годинника в автономному режимі, відтак обирайте саме ту модель, яка відповідатиме вашим потребам.

Вибір розумного годинники потребує зваженого підходу, а тому врахуйте всі можливі критерії та поради, які допоможуть вам прийняти правильне рішення!

To Top