Купити квартиру в Дніпрі

Поєднуємо непоєднуване: класична чабань і містка кружка для чаю

6750b1478f389

Чаєманам відомо, наскільки важливим є чайний столик – чабань – для справжньої чайної церемонії. Та чи можливо разом із нею використовувати сучасні чашки? І якими тоді вони мають бути? Розібратися в цьому допомагають чайні знавці New Tea.

У традиційному китайському житлі чабань була необхідним елементом чаювання, адже розміщувалася на невеликому столику чи просто на підлозі. Здавалося б, сучасні чаєлюбці можуть без неї обходитися. Та саме вона робить чайну церемонію автентичною, естетичною та святковою. Тим більше за посиланням https://newtea.ua/posud/chabani можна знайти чайні столики з різних матеріалів.

До того ж, сучасні цінителі чаю не бояться поєднувати оригінальні вироби з сучасним посудом: таким, наприклад, як кружка для чаю (їх асортимент у розмаїтті також можна відшукати за посиланням https://newtea.ua/posud/hornyatka-ta-sklyanky/f/riznovyd=hornyatko). Як це краще зробити, і на яких матеріалах та об’ємах зупинитися? Розповімо просто зараз.

Яку чабань обрати для дому

Основа правильної чайної церемонії має бути міцною, стійкою й довговічною. Саме таку чабань купити мріє чи не кожен чаєлюбець. Тут головне – звертати увагу на матеріал, адже саме від нього будуть залежати особливості використання й складнощі догляду.

Отже, чайна дошка може бути:

  • Металевою – міцною, надійною, однак, досить «холодною» для традиційного чаювання.
  • Бакеліт – негорючий пластик, із якого часто виготовляється сучасний посуд. Бакелітова чабань елегантна й довговічна, однак, варто пересвідчитися, що ви купуєте не звичайний важкий пластик.
  • Кераміка – приваблива, може бути розписана вручну, підкреслює красу чайної церемонії й ціниться чаєлюбцями. Однак, керамічна чабань має один важливий недолік: крихкість, тому із нею варто поводитися обережно.
  • Камінь – первинний матеріал для виготовлення чайних столиків. Він не тріскаєтья, не ламається, виглядає й відчувається цінним. Особливо цінуються нефритові чабані: їх можна сміливо передавати як сімейну реліквію.
  • Дерево – простий і теплий матеріал, який обирають багато чайних майстрів. Це може бути чорна чи червона деревина, сандал чи камфорне дерево. На такій чабані самому майстру приємно створювати вирізні композиції, які часто й визначають вартість виробу.
  • Бамбук – найдавніший і найдоступніший матеріал, який досі не втратив своєї актуальності. Бамбукову чабань легко мити, вона не впливає на запах і смак чаю, не шкодить організму і сприймається як частинка природи на чайній церемонії.

Сьогодні не існує канону, за яким варто обирати чайний столик. Все залежить від ваших вподобань та планів на власну чабань.

Чашка на чабані: чи можна так?

Зазвичай на чабані розставляються мініатюрні піали, із яких одне задоволення пити улюблене зілля. Однак, сучасні чаєлюбці часто дозволяють собі використовувати більш модерні варіанти піал: наприклад, скляні чашки:

  • вони можуть мати різний об’єм;
  • вони прозорі, тож можна легко роздивитися колір і гру чаю;
  • їх часто виготовляють ті ж визначні бренди, що займаються створенням чабаней.

Отже, ваша улюблена чашка для чаю не обов’язково має бути мініатюрною, виконаною в китайському стилі чи мати форму напівсфери. Це може бути навіть порцелянова кружка, керамічна чашка чи похідний металевий посуд, якщо ви вирішили провести чайну церемонію в лісі. Головне – ваш настрій, смачний чай і найтепліша компанія.

А купити чашки для чаю, які буде приємно поставити хоч на звичайний, хоч на чайний стіл, ви можете просто зараз, завітавши до каталогу спеціалізованого чайного інтернет-магазину New Tea.

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу