Кращі санаторії Закарпаття: ТОП-5 для відпочинку літом 2021

Закарпаття – мальовничий куточок України, куди кожного року на відпочинок приїздять сотні тисяч туристів. Курорти краю, зокрема, Солотвино, Поляна, Берегово, Шаян користуються величезною популярністю через чудову природу, комфортабельні готелі та санаторії, колоритні традиції та багате історичне минуле.

До того ж, відпочинок у Закарпатті, не гірший, ніж на закордонних курортах. А якщо ви забронюєте путівку до одного з закарпатських санаторіїв, то не тільки цікаво проведете відпустку, але й покращите стан свого здоров’я!

Відпочинок у санаторіях Закарпаття

Відпочинок у місцевих здравницях сподобається навіть самим вибагливим туристам. Номери у санаторіях – сучасні, зручні та просторі, обладнані новими меблями, сантехнікою, супутниковим телебаченням, інтернетом та кондиціонером. Про те, щоб гостям було зручно та затишно, подбає досвідчений персонал.

Як обрати найкращий заклад для оздоровлення та відпочинку? Рекомендуємо ознайомитися з актуальною інформацією про ціни, номери, інфраструктуру на нашому сайті. Також доречно почитати відгуки людей, які вже бронювали сюди путівки та вирішили поділитися враженнями. Багато позитивних відгуків отримали санаторії:

  • «Термал Стар».
  • «Карпати» Чинадієво.
  • «Сонячне Закарпаття».
  • «Кришталеве Джерело».
  • «Сонячна Долина».

санаторій кришталеве джерело

Перебування у Закарпатті сподобається всім, хто б сюди не приїхав. На території більшості здравниць є все, що потрібно для повноцінного відпочинку, у тому числі – басейни, сауни, лазні, дитячі та спортивні майданчики.

Також можна відвідати цікаві екскурсії по краю, ближче познайомитися з його культурно-етнічними та гастрономічними традиціями, історичною спадщиною. Рекомендуємо записатися на прогулянку в гори з досвідченим гідом. Ви зможете власноруч зібрати гірські цілющі трави, гриби, ягоди. А молоді напевне сподобається катання на конях та гіроскутерах. Майже у кожному санаторії є туристичне бюро, де радо допоможуть зі змістовним та насиченим дозвіллям. Якщо ви проводите відпустку у Косино, обов’язково побувайте у сучасному аквапарку, діти будуть у захваті!

Лікування та оздоровлення у здравницях Закарпаття

Лікування та оздоровлення у Закарпатті базуються на цілющих факторах курорту – мінеральній воді, чистому гірському повітрі, унікальних кліматичних умовах. Також у кожній здравниці є розвинена лікувально-діагностична база. А досвідчені лікарі використовують у терапії сучасні методи та обладнання.

Тут допоможуть людям, які страждають від захворювань нервової системи та інших хвороб:

  • Органів травлення (хронічні гастрити, виразка шлунку та кишечнику, рефлюкс-езофагіти, порушення роботи шлунково-кишечного тракту).
  • Печінки та жовчних шляхів (гепатити, ангіохоліти, холецистити, жовчокам`яна хвороба, дискінезія різних форм).
  • Патологічних порушень обмінних процесів в організмі (подагра, ожиріння, цукровий діабет першого та другого типу).
  • Недугів органів кровообігу (передінфарктний,післяінфарктний, передінсультний та післяінсультний стани, гіпертонія, гіпотонія, ішемія).
  • Дихальних шляхів, реабілітація після короновірусу (ритіти, ларингіти, синусити, бронхіальна астма).

Хороший лікувальний ефект мають питні курси цілющої мінеральної води «Поляна Квасова». Більшість оздоровчих та лікувальних процедур включені у вартість путівки. Крім того, є додаткові платні процедури, які збільшать лікувальний ефект інших процедур та дозволять повернутися з відпустки повним сил.

Забронювати путівки по кращому співвідношенню якості та ціни можна на сайті sanatorii-karpat.com. Запрошуємо до сонячного Закарпаття!

To Top