Купити квартиру в Дніпрі

Який тип запуску генератора краще?

Який тип запуску генератора краще: ручний, за допомогою електростартера, автоматичний чи дистанційний?

Постачання електричного струму нестабільне, особливо в умовах війни.

Тому на виробництві, в торгівлі, медицині тощо, а також в приватному секторі все частіше згадують про генератори. Придбати їх можна на https://220volt.com.ua/ua/generatory.htm. Але спочатку слід визначитися, що саме брати. Зокрема, який повинен бути тип запуску, адже їх чотири:

  • Ручний.
  • Електростартером.
  • За допомогою АВР.
  • Дистанційно.

Як не дивно, але про таку «дрібницю» мало хто замислюється. Проте вдало вибраний варіант не лише спрощує експлуатацію, а ще й забезпечує обладнання якісним струмом.

Запуск вручну

Заводити джерело живлення руками — це найпростіший та найдешевший спосіб його пуску. Але застосовується він лише на малопотужних агрегатах до 4-5 кВт. Річ у тім, що компресія прямо пропорційно залежить від потужності, тому великі пристрої, особливо дизельні, ввімкнути дуже важко, якщо взагалі можливо.

Позитив ручного запуску полягає в найменшій вартості агрегату, його компактності та спрощеному керуванні. Головний негатив — неможливість застосування автоматики. Крім того, пристрої на солярці слід попередньо прогрівати на морозі, а про значні фізичні зусилля вже було мовлено. Висновок: малопотужний дешевий генератор з ручним запуском цілком задовольняє потреби приватного будинку, дачі, невеликого магазину чи майстерні. Немає сенсу віддавати зайві гроші.

Електростартер та ДУ

Генератор з електростартером має власний акумулятор. Запускається практично так само, як автомобільний двигун — за допомогою ключа або спеціальної кнопки. Коштує він дещо більше, ніж попередній варіант і, до речі, майже завжди про всяк випадок обладнаний тросиком з ручкою. Можливість мануального вмикання знадобиться якщо не спрацює електрика.

Переваги електростарту — це, перш за все, можливість вмикати генератор без докладання фізичних зусиль. Тобто, з цим може впоратись не лише власник будинку, але і його дружина, син-підліток або старенький батько. Крім того, на цей агрегат можна поставити автоматику. Недолік — необхідність постійно контролювати батарею та своєчасно її заряджати.

Пульт дистанційного керування налаштований на вмикання за допомогою електростартеру, отже принципово це той самий варіант, тільки більш комфортний. Правильно підібрані за потужністю генератори з подібним типом пуску або з ДУ добре підходять для використання у виробничих та побутових умовах.

KDhq4XCsXXfoC0AAwX6OQtP4jiVh1w1NJh7ylTqeHiokDYiaIpQ51-NpFa4JigyoxbCuRUJdLvxiccqifdmEywZsPpYZClUXk_RTklY8TLUEtDtpMZTOS8mvElpaYZE8TRIYn5J_DD1N04sm2f11IYRnDDb3Is-c30J7Xbfv8YJbF_cWPaLjFb9ivIlIgA

Автоматичний пуск

При наявності функції автоматичного введення резерву (АВР або АТС чи ATS, не плутати з AVR) генератор вмикається самостійно в тих випадках, коли зникає струм. Те ж саме трапляється у разі, якщо параметри останнього виходять за нормовані межі, бо АВР їх відслідковує. При відновленні електропостачання система вимикає джерело живлення, але не обов’язково, це треба перевіряти під час купівлі. Автоматичний запуск надто дорогий, застосовувати його раціонально лише на промислових підприємствах, комплексах забезпечення струмом робочих селищ, лікарень та інших об’єктів, де важливо мати безперервне живлення з параметрами в прийнятних межах.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×