В «ЛНР» місцеві обурені діями окупантів – танком заїхали на кладовище і зруйнували його (фото)

В окупованому Перевальську, що в Алчевському районі Луганської області, який нині контролюють терористи “ЛНР”, невідомі знищили могили майже на половині кладовища. Про це повідомив журналіст і один з представників України в ТКГ з мирного врегулювання конфлікту на сході України Денис Казанський, передає NNS.

Журналіст написав, що кладовищем проїхались на військовій техніці.

В Перевальську (під контролем «ЛНР») “захисники російськомовного населення” покаталися на танку по кладовищу, розламавши могили.
У соцмережах народ обурюється і викладає фотографії наслідків. Але дивуватися немає чому. Так зазвичай і буває, коли непотріб отримує зброю.
Найсмішніше, що всього кілька днів тому ці ж самі пітекантропи билися в припадку, розповідаючи, як вони “захищають пам’ять дідів”. А як хвиля победобесія спала – стали радісно давити могили цих самих дідів танками, – написав Казанський.

На скрінах видно, що, коментуючи подію, люди пишуть, що в минулому році був аналогічний випадок. І от знову – бойовики на танку заїхали на кладовище, техніка викорчовувала з корінням дерева, рівняла з землею могили.

 

To Top