У Криму почалося зараження питної води

В окупованому Криму почалося зараження питної води, передає NNS, посилаючись на sprotyv.info.

Повідомляється, що це – наслідки проливних дощів. Окупанти не можуть налагодити безпечне водопостачання жителів сіл Бахчисарайського району після липневих повеней.

Кілька днів проби стабільно показують нестандартні бактеріологічні результати, що свідчить про бактеріологічне забруднення питної води — повідомила так звана «голова міжрегіонального управління росспоживнагляду» по Криму і Севастополю Наталя Пеньковська.

За словами Пеньківської, з усіх районів Криму, постраждалих від рясних опадів, у Бахчисараї найгірше ситуація з якістю питної води. У двох селах Бахчисарайського району – Великій Садовій і Куйбишеве – останні чотири дні проби води показують нестандартні бактеріологічні показники.

«На жаль, в Куйбишевому та Великій Садовій протягом останніх чотирьох днів йдуть нестандартні проби з бактеріології. Режим гіперхлорування «водою Криму» не витримується, — пояснила Пеньковська. – На сьогоднішній день підвіз води здійснюється, але роботи з ревізії і гиперхлоруванню, дезінфекції мереж не дають свого ефекту, тому що якість води нестабільна, і нестандартні бактеріологічні показники викликають побоювання».

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Сильна повінь у Криму: підтоплені будинки, є постраждалі і загиблі

Негода у Криму: Аксьонов плив вулицями Керчі на човні, за ним кролем пливли троє ( відео)

Потужний циклон у Ялті: будинки повністю пішли під воду

To Top