У Херсоні дикобразиха втекла з ресторану: її не можуть спіймати вже місяць

У Херсоні з ресторану втекла самка дикобраза, яку тримали в закладі для розваги відвідувачів. Тварина вже місяць живе на волі і час від часу її бачать місцеві жителі але зловити не можуть, передає NNS, посилаючись на Новини Голої Пристані.

Про це повідомляється в групі “Херсон і околиці” в соцмережі.

“Гуляючи з собаками, моя сестра натрапила на дикобраза … Вона спочатку не зрозуміла, що це за звір, прийняла його за велику, замучену собаку, тому постаралася відвести від нього своїх собак. Але одна собака погнала це чудо і через час повернулася до сестри дуже налякана. Прийшовши вже до дому, сестра виявила в боці у собаки величезний шип, який залишив їй цей звір. Судіть самі, що це. Але ми подивилися що це шип дикобраза, причому довжина його як ріст вівчарки”, – написала в соцмережі місцева мешканка Наталія Кулик

Як повідомила директор місцевої станції юннатів Ольга Радіонова, дикобраз вже близько місяця живе на вулиці і скоріш за все знаходиться в досить жалюгідному стані.

“Ми вже знайшли собаку, яка може взяти слід і знайти його. Але в зв’язку з погодою дуже потрібно, щоб слід був свіжим. Величезне прохання до всіх: якщо побачите дикобраза не підходьте і не чіпайте тварину! Дівчинка в стресі і може вести себе агресивно. Будь ласка, відразу зателефонуйте мені і ми спробуємо допомогти бідоласі “, – написала Ольга Радіонова.

Фото ілюстративне – з відкритих джерел.

To Top