У Запоріжжі посилюють карантин: які обмеження введуть

У Запоріжжі з 3 квітня посилюють карантинні заходи через погіршення ситуації з коронавірусним захворюванням COVID-19.

Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Володимир Буряк, передає Радіо Свобода, інформує NNS.

За його словами, за минулу добу в місті виявили 455 нових випадків COVID-19, 11 людей померли, заповнення лікарняних ліжок для дорослого населення складає 82%, значно збільшилася кількість тяжких випадків.

«Якщо не введемо локдаун ми зараз – через деякий час його введуть на рівні держави. Але сьогоднішні заходи дозволять прийняти лікарням всіх, чиї життя під загрозою, для того, щоб вони змогли швидше повернутися до нормального життя»,заявив Буряк.

Обмеження передбачають:

  • кафе і ресторанам дозволено обслуговувати клієнтів з понеділка по п’ятницю з 6:00 до 20:00 з дотриманням усіх карантинних норм; в суботу і неділю можна працювати тільки «на винос»;
  • забороняється проведення масових культурних, релігійних, освітніх, спортивних, соціальних та інших заходів;
  • спортивні зали та фітнес-центри закриваються для відвідувачів;
  • працюватимуть лише продовольчі ринки;
  • забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які працюють у сфері торговельно-побутового обслуговування, крім суб’єктів господарювання, які торгують товарами на торговельних площах,
  • не менше ніж 60% яких призначено для торгівлі продуктами харчування, медикаментами, пальним, засобами гігієни, побутовою хімією тощо;
  • продовжать працювати оператори поштового зв’язку, медичні та ветеринарні заклади, АЗС, перукарні та салони краси (за попереднім записом).

Більш детальну інформацію про перелік обмежень обіцяють оприлюднити у протоколі міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

У Запоріжжі станом на ранок 2 квітня заповнення лікарняних ліжок для дорослого населення становить 82%.

За останню добу в області зареєстровано 755 нових випадків захворювання на COVID-19, з яких 455 – у Запоріжжі. За добу зареєстровано 17 летальних випадків (всього – 1447), одужало 146 пацієнтів (всього – 69 638).

За останню добу в Україні вперше виявили майже 20 тисяч нових випадків COVID-19.

To Top