Серцевий напад і госпіталізація: школярі розпорошили газовий балончик у класі

У Краматорську в середній школі учні відправили викладача на лікарняне ліжко. Діти розпорошили перцевий балончик у класі.

В результаті одна дитина потрапила до лікарні, а у вчительки стався серцевий напад.

Про це повідомляє місцеве видання “Гуртожиток” , інформує NNS .

Інцидент стався 25 травня у краматорській школі № 31.

Перед початком уроку з алгебри у 7-класників, один з учнів розпорошив у приміщенні вміст балончика з перцевим газом.

Як стало відомо, газовий балончик приніс до школи один з 9-класників. Він “похвалився” їм перед приятелями з 7 класу, а потім, поклавши засіб самооборони в рюкзак, залишив свої речі в коридорі і вийшов на шкільний двір. У його відсутність, двоє 7-класників витягли балончик з рюкзака, і вирушили в кабінет, де повинен був початися урок. У цей момент один зі школярів примудрився зламати запірний пристрій балончика, і той став стрімко поширювати подразнюючу речовину. Балончик закинули за задню парту класу, де той продовжував випускати вміст до повного спустошення.

Більше за всіх дісталося хлопчикові, який зламав балончик, а також вчительці. Зараз 7-класник знаходиться в реанімаційному відділенні, його стан стабілізувався. Вчителька лежить в лікарні з серцевим нападом.

Батьки учнів 31-школи повідомляють, що, після провітрювання приміщення, в клас, нібито, завели на урок 8-річних школярів, після чого деякі з них стали скаржитися на нездужання. У підсумку, після огляду медиками, дітей розпустили по домівках.

Зараз в школі ведеться повний розгляд інциденту.

To Top