Администратор

08 октября 2018 Автор:

У Марганці планується оновлення інфраструктури громадського транспорту

Марганецька влада впроваджує нову якість міських пасажирських перевезень на автобусах. Місто очікує оновлення інфраструктури на маршрутах загального користування. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення у групі «Марганець: події, факти, коментарі» у ФБ.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, наразі завершуються переговори між міською владою та перевізниками Марганець із усіх розбіжностей, що виникли ще з жовтня 2014 року. Війни на міському пасажирському транспорті закінчені. Незабаром міською владою будуть прийняті остаточні рішення щодо примирення між сторонами спору в сфері пасажирських перевезень.

Будуть створені реальні умови для інвестування перевізниками міста значних коштів на придбання більш нових та комфортабельних автобусів. Сума інвестицій оцінюється у понад 3,5 млн. грн. зі строком виконання інвестиційних зобов'язань до 2 років. Місто отримає нові автобуси, більш сучасні та комфортабельні.

Перша заміна автобусів повинна відбутися до початку 2019 року. Також будуть приведені у відповідність із вимогами чинного законодавства всі договори з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Тепер будуть визначені Єдині правила перевезень для всіх перевізників міста Марганець. Перевізники діятимуть передусім у інтересах пасажирів у таких питаннях як, зокрема, ціноутворення, пільгове перевезення, якість та безпека перевезень. Надалі між сторонами продовжується діалог на користь пасажирів та розвитку інфраструктури пасажирських перевезень міста Марганець.

Вже намічено дорожню карту з впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду й пасажиропотоку (електронний квиток), контролю за перевізниками щодо дотримання ними якості пасажирських перевезень та повноти виконання рейсів через GPS-системи тощо.

 

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net