Администратор

13 июня 2018 Автор:

Марганецький водоканал зволікає з встановленням кришок люків

Як повідомляв раніше Nikopolnews, 11 червня у Марганці дитина провалилася у відкритий люк глибиною 4 метри і отримала травми. Влада міста взялася розбиратися в ситуації, що сталася. Про результати повідомляє офіційний сайт Марганецької міської ради.

В матеріалі йдеться про те, що останнім часом в місті неодноразово фіксували випадки крадіжок кришок люків. На сайті «Відкрите місто» зареєстровано чотири відповідних звернення від марганчан.

Питання відкритих люків, що становлять небезпеку для людей, 8 червня під час оперативної наради у виконкомі в чергове порушувала міський голова Олена Жадько. Вона зазначила, що на сесійному засіданні Марганецької міської ради КП «МВУВКГ» ДОР»  було виділено 100 тис. грн на придбання кришок люків замість викрадених, проте в місті досі залишаються відкриті люки на проїжджій частині та в пішохідних зонах. Зокрема, на вул. Гідності, Миру тощо. Це перешкоджає руху транспорту й просто небезпечно.

Головний інженер КП «Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» ДОР» Володимир Жилін підтвердив, що підприємство вже отримало 137 кришок різного навантаження для каналізаційних та водопровідних люків. На сьогодні спеціалісти підприємства проводять об’їзд і моніторинг тих місць, котрі потребують проведення робіт із встановлення кришок. В першу чергу розглядають можливість їх встановлення на території багатолюдних місць – на проїжджих частинах, на території освітніх закладів тощо.

Міський голова Олена Жадько закликала підприємство посилити роботи в цьому напрямку та не чекати на ремонтів вулиць, а встановлювати люки терміново. Також під час «оперативки» прозвучало слушне зауваження про те, що вартість люку незрівнянна з вартістю лікування травмованої люди, а тим більше – з людським життям.

Представник водоканалу запевнив, що до кінця червня на всі відкриті люки будуть встановлені кришки, але за тиждень не встановив жодної кришки люку за наявності 137 штук нових.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net