Администратор

20 июля 2018 Автор:

Мешканець Нікопольщини збирається звертатися до поліції через підкинуті яйця

Люди – такі люди… Не можемо жити без скандалів, сварок і гарячих пристрастей…  Ще недавно весь Нікополь гудів після подій з кефіром, зеленкою та стрільбою. Зараз у нас трохи все вщухло, а у сусідній Червоногригорівці розгоряється скандал з яйцями. Про це Nikopolnews повідомив один з мешканців селища Олександр Коваль, який опинився в епіцентрі подій. Наразі  чоловік не називає імені другої героїні цієї «тухлої» історії, але налаштований серйозно і збирається звертатися до поліції.

А поки що «присвячує» своїй кривдниці гнівний спіч (одразу вибачаємось за не дуже нормативну лексику у зверненні):

  • "Червоногригорівська відьма", або людина з порушеною психікою. Цей пост виник не на пустому місці, сьогодні до мого домоволодіння проникли. На порозі мого дому було побито тухлі яйця та вимазані двері. Я людина не суєвірна і адекватна, тому добре розумію, коли хотять порушити спокій чи натрапити на вразливих людей. Вона викликає мене на дії. Дій не буде, я людина урівноважена та розумна. Зі мною цей номер не пройде! Так що, сусідко, ти знову програла. Але вважаю, що тварюка яка залізла до мого двору, повинна відповісти. По перше, невдалим закладом тих самих яєць. При закладанні яйця не бьють, бо той негатив, який на них наговорений, переходить на того, хто розбив, тому, скотиняка, думаю, ти отримаєш по заслугам Також, звертаюся до тебе, перестань заривати під моїм забором роги від своїх кіз. І ця людина торгує молоком в центрі селища!!! Я б не купував. Мало що вона з тим молоком робить. По даному факту буде написано заяву до правоохоронних органів, до речі, вперше за всі 10 років, які ти мене дістаєш. Попереджаю, якщо ти не зрозумієш по доброму, то я тебе спіймаю на гарячому, і ти будеш давитися тими яйцями, а роги я тобі чопом забью в твою вонючу глотку, курва! Відправте вже її десь на примусове лікування хто небудь, я навіть згоден щоб вона для цього мене пирнула ножем як ту людину, яка з-за неї померла минулого разу. Я виживу, та дочекаюся її другої ходки! П.С. Заяву досі не написав, тривають пошуки того, що могли вкрасти з мого двору при візиті. Дякую за увагу.

Читачі звертаються до нас з різними проблемами. У когось немає води, у когось проблеми з поліцією чи з чиновниками. Через тухлі яйця ще не зверталися. Все колись буває вперше. Сподіваємось, що сторони розв’яжуть свої проблеми в правовій площині, а методи середньовіччя залишать там, де їм і місце - у минулому. І до жертвоприношень (не дай Боже) не дійде.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net