Администратор

12 июня 2018 Автор:

Як почуває себе хлопчик, що впав у 4-метровий колодязь у Марганці, і кого покарають

Вчора, 11 червня, ввечері у Марганці в чотириметровий бетонний колодязь впала дитина. Про це Nikopolnews повідомляв раніше. Крики 13-річного шестикласника почули перехожі, які визвали рятівників. Підлітка доправили до лікарні.

Наразі відомо, що стан хлопчика задовільний. Про це повідомляє головний лікар Марганецької міської лікарні Тетяна Лисенко. На щастя, серйозних травм він не отримав. Лікарі залишили підлітка в дитячому соматичному відділені для спостереження за станом його здоров’я.

Заступник міського голови Марганцю Андрій Приймак повідомив, що інцидент трапився в районі вул. Київської, за кафе «Монако». Вранці 12 червня на місце виїхала комісія, яка визначила, що люк знаходиться на території приватного будівництва. Працівники, котрі проводять там роботи, запевняють, що 11 червня до 17-ої години люк був закритий бетонною кришкою.

Їм поставлене завдання терміново відновити кришку люку. За результатами перевірки встановлено, що на будівництві були й інші порушення. Зокрема, будівельний майданчик був неогородженим і туди легко змогли потрапити діти. Проте, виконком не має відповідних повноважень, щоб впливати на ситуацію. Функції надання дозволу та контролю щодо проведення будівельних робіт виконує Державна архітектурно-будівельна інспекція в Дніпропетровській області.

Комісією порушуватиметься питання щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

За матеріалами сайту Марганецька міська рада

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net