Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
23 февраля 2018 Написал

Марганець завтра:  дешевий проїзд, знижки в аптеках, пільги при сплаті комуналки

Останнім часом у деяких містах України стали видавати мешканцям спеціальні картки. Про це багато говорять, але не всі знають точно, про що йдеться. Вже в 2018 році видачу таких карток обіцяють марганчанам. І ось що вони, за словами місцевої влади, отримають:

  • Економію коштів. Перш за все йдеться безпосередньо про вартість поїзду. Маєш картку - платиш менше. Якщо власник «Картки марганчанина» на кожній поїздці заощаджуватиме, наприклад, 3 грн (замість 5 грн сплачуватиме 2 грн), то за дві поїздки на день протягом місяця матиме 180 грн економії.
  • Зручність. Сучасний пластиковий дизайн робить картку практичною у користуванні, а дія за принципом «єдиного електронного гаманця» дозволяє розраховуватися за проїзд у транспорті, та головне - не потрібно турбуватися через її втрату, адже кошти зберігаються на балансі.
  • Додаткові «бонуси». Уже в найближчому часі власники «Картки марганчанина» зможуть користуватися додатковими знижками в аптеках, магазинах, при сплаті комунальних платежів тощо. У подальшому така картка допоможе швидше отримувати адміністративні послуги, наприклад, довідки та ін.

 

Загрузка...

 

А такі плюси вбачаються для міста в цілому:

  • Покращиться якість обслуговування в транспорті. Облік пасажирів завдяки «Картці марганчанина» буде контрольований.
  • Громада міста отримає більше важелів контролю за перевізником. Завдяки електронному обліку зібрані за проїзд гроші збиратимуться на єдиному рахунку, а перевізник буде отримувати виключно за перевезених пасажирів. Таким чином стане точно відомо, скільки він заробляє на маршруті, а отже, недобросовісні перевізники більше не зможуть «лукавити» - їм буде важче маніпулювати необхідністю підвищувати тарифи, опираючись на їх нерентабельність.
  • Розвиваючи систему чіткого обліку пасажиропотоків, у майбутньому можна буде перейти до європейської практики оплати за проїзд: за кілометраж, а не за пасажира. Тобто, вартість буде залежати від дальності поїздки. Це дасть додатковий важіль для того, щоб перевізник чітко дотримувався графіку руху. В іншому випадку ризикуватиме втратити ліцензію. Така система перевезень працює у Польщі, Німеччині та більшості країн ЄС.
  • З «Карткою марганчанина» місто буде точно знати, скільки пільговиків користується громадським транспортом, а відтак буде відома не приблизна, а цілком чітка сума, яку потрібно відшкодувати перевізнику з міського бюджету.
vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net