570х90

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
12 апреля 2018 Автор

Акція "Папа для України" у Нікополі. Тільки завтра!

У Нікополі 13 квітня 2018 року матиме місце спеціальна гуманітарна акція Святішого Отця Франциска “Папа для України” – спрямована на допомогу всім жителям України, які постраждали від війни на сході або стали внутрішніми переселенцями.

Кошти, зібрані в католицьких церквах Європи, як і особистий внесок папи Франциска, призначені допомогти виключно людям, що постраждали внаслідок війни, без поділу щодо віри, конфесії чи етнічної приналежності.

Папська акція для України має на меті показати втомленим війною українцям любов і турботу Католицької Церкви. Духовне та моральне становище людей, які постраждали від війни, дуже складне. Папська допомога має стати для них промінням радості та надії, що брати і сестри в Європі не забувають про них.

Для отримання благодійної допомоги у вигляді продуктових наборів і ліків переселенці з Донбасу (Донецької та Луганської областей), що проживають у місті Нікополі та Нікопольському районі, а також навколишніх поселеннях (Покров, Марганець), можуть звертатись до Римо-Католицької церкви, за адресою: м. Нікополь, 
вул. Кобзарів, 6 (раніше вул. Комунарів) з 11.30 до 16 год.

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ: тільки внутрішньо переміщені особи.
ЯКІ КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ: відбір відбуватиметься за принципом найбільшої соціальної вразливості особи або родини. 
Для отримання благодійної допомоги у виглядіт продуктових наборів , ліків та засобів гігієни переселенці з Донбасу (Донецької та Луганської областей), що проживають у місті Нікополі та Нікопольському районі, а також навколишніх поселеннях (Покров, Марганець), можуть звертатись до Римо-Католицької церкви, за адресою: м. Нікополь, 
ЯКІ ДОКУМЕНТИ НАДАТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ: при собі необхідно мати ЯКІСНІ копії: паспорт, ІПН, довідка про переселення, свідоцтво про народження дитини, пенсійне та інші посвідчення, довідка про розмір пенсії/доходів, медичні довідки/виписки та інші документи, що підтверджують соціальні вразливості.

Довідки за тел. 095 9406567 - настоятель o. Zbigniew Beskur

.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net