Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
Администратор

16 мая 2018 Автор:

В Покрові вшанували ветерана турніром з плавання

Вже дев’ять років юні пловці Покрова відзначають 9 мая традиційним турніром, започаткованим із вдячності до ветерана Другої світової, Почесного громадянина міста – Андрія Черепа.

Андрій Іванович – знакова постать в історії Покрова. Засновник спортивного руху. За ініціативи та безпосередньої участі колишнього розвідника піднялася спортивна інфраструктура, у тому числі, й басейн «Дельфін». Сотні спортсменів вважають себе учнями ветерана, який допоміг їм пізнати красу спорту.

Цього року за головні призи змагалися команди з Кривого рогу, Марганця, Новомосковська та Покрова – 130 учасників. Їх вітали на стартах, бажаючи захоплюючої чесної боротьби. Чемпіонат був сповнений саме такими емоціями. Плавбасейн жив жагою до перемоги, дружньою підтримкою вболівальників та хвилюванням спортсменів.

Протягом двох днів тривали змагання, результати яких визначили лідерів.

Гарну підготовку показали спортсмени КДЮСШ «Манганіт», вихованці тренерів Тетяни Сініциної та Артема Сіліна. Переможцями та призерами стали Аксинья Фомичева, Марія Киричек, Максим Стипенков, Павло Сіренко, Роман та Руслан Алілуєнко, Антон Сидоров, Влада Чабанець, Аліна Футорна, Валерія Кузіна, Еля Могилко, Евген Чистяковта Віктор Шевченко.

Тримаючи в руках кубки й медалі, діти та тренери передавали вітання Андрію Івановичу Черепу, який за поважним віком не зміг особисто поздоровити спортсменів, бажали йому здоров’я та дякували за Перемогу.

Джерело: прес-служба міського голови Покрова

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net