5 /5
Based on 5 ratings
599
Регіони
599

Персонал Запорізької АЕС закликав світ запобігти ядерній катастрофі

Персонал Запорізької АЕС закликав світ запобігти ядерній катастрофі

Персонал Запорізької АЕС закликав світ запобігти ядерній катастрофі. За словами працівників станції, з кожним днем артилерійські удари стають потужнішими та небезпечнішими, а загроза знищення критично важливих об’єктів забезпечення ядерної безпеки – реальнішою.

Атомники попередили, що наслідки ядерного тероризму можуть виявитися жахливішими, ніж трагедії у Чорнобилі та Фукусімі.сПро це NNS дізнався з повідомлення телеграм-каналу Запорізької АЕС.

“Почуття глибокої тривоги за майбутнє, страху за життя сімей, рідних та близьких нам людей, за долі наших дітей – дедалі більше охоплюють нас, працівників Запорізької атомної станції. За 5 місяців, що минули, порушено безліч правових норм, принципів і регламентів убезпечення у сфері поводження з мирним атомом. А останні два тижні атомна станція стала по суті ціллю безперервних військових атак”, йдеться в повідомленні

Атомна станція – це не лише реактори, парогенератори, турбіни, а й понад 10 тисяч висококваліфікованих працівників з унікальними компетенціями та досвідом. Перебуваючи під окупацією люди продовжують виконувати свою роботу. Вони отримують тяжкі поранення та гинуть.

“Світла пам’ять про них спонукає нас голосно і відверто заявити наступне. Зупиніться та замисліться! Те, що відбувається, жахливо і знаходиться за межею здорового глузду і моралі для будь-кого, хто думає хоча б на один крок вперед! Подумайте про майбутнє нашої Землі, про майбутнє наших і ваших дітей! Наша планета така маленька, безглуздо припускати, що на ній десь можна буде сховатися від наслідків масштабної ядерної катастрофи. Ми віримо, що не буває у житті кризових ситуацій, з яких немає виходу. Безвихідною є лише смерть! Ми переконані, що колективний розум і добра воля можуть змусити замовкнути гармати та не допустити непоправного!”, наголошує персонал ЗАЕС.

Також вони попереджають, що наслідки ядерного тероризму можуть виявитися нажахливішими, ніж трагедія у Чорнобилі та на Фукусімі. У світовій практиці атомної галузі не існує аварійних планів, розрахованих на захист ядерних об’єктів у ситуації, коли вони стають територією бойових дій.

“Наші батьки збудували Запорізьку атомну станцію. Ми майже 40 років, без жодної аварії, безпечно експлуатуємо її. Це не просто наша робота. Це – наше життя. І присвячене воно лише одній прекрасній меті – ми виробляємо для людей екологічно чисте світло та тепло, створюємо затишок у кожній оселі, у кожній родині, для кожної людини – незалежно від раси, національності, віросповідання, політичних поглядів та громадянства. Ми вміємо професійно керувати ядерною реакцією. Але безсилі перед людською безвідповідальністю та безумством.

І все, чого ми хочемо, – жити та працювати, ростити та виховувати наших дітей у мирному місті, у мирній країні, на мирній планеті. Проте наші знання та можливості не безмежні. І ми звертаємось до всього цивілізованого людства – допоможіть нам відстояти це право сьогодні! Завтра – може бути пізно!”  додали працівники атомної станції.

Гендиректор МАГАТЕ засудив обстріли Запорізької АЕС

To Top
Ще новини ⬇