На Київщині чоловіка поховали живцем на місцевому кладовищі

Жахливий злочин стався на Київщині. Тут ще живого чоловіка закопали в землю. Нещасний помер. Про це NNS повідомляє, посилаючись на Білоцерківський міськрайонний суд Київської області.

Слідством встановлено, що троє чоловіків, разом із ще одним своїм знайомим розпивали спиртні напої у підсобному приміщенні Вишгородського кладовища.

Після розлиття спиртних напоїв, між чоловіками які перебували в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті виниклих неприязних відносин, розпочався словесний конфлікт який переріс у бійку.

Втрьох вони били потерпілого, допоки той не перестав подавати ознаки життя, після чого щоб приховати свій злочин, компанія чоловіків перенесла його до найближчих могил, де  між похованнями викопали півметрове заглиблення, у яке помістили тіло потерпілого та присипали ґрунтом.

Це призвело до смерті потерпілого в результаті механічної асфіксії внаслідок попадання стороннього тіла (ґрунту) до дихальних шляхів

Вироком  Білоцерківського міськрайонного суду Київської області трьох чоловіків засуджено до 10 та 11 років позбавлення волі.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

В Одесі пацієнтів-інвалідів психлікарні вивезли і покинули на кладовищі

Зв’язав, побив та зґвалтував: під Києвом чоловік кілька годин знущався над знайомою (ФОТО)

10-річна дівчинка загинула, рятуючи малюка з вигрібної ями – трагедія на Київщині

To Top