«Мати» викинула немовля у вигрібну яму, а воно вижило – жахливий інцидент на Харківщині (фото)

На Харківщині 27 березня стався жахливий інцидент. Жінка викинула новонародженого сина у вигрібну яму вуличної вбиральні. Немовляті пощастило – його плач почули люди. І врятували, передає NNS, посилаючись на ряд ЗМІ.

Так, канал 24 повідомляє, що новонародженого хлопчика, якого матір викинула у вигрібну яму на Харківщині, рятували небайдужі. Витягав дитину фельдшер екстреної допомоги, немовля було майже без свідомості.

Витягнути дитину було не так просто. Однак медику вдалося це зробити самостійно.

Фельдшер бригади екстреної медичної допомоги, не втрачаючи ні хвилини, самостійно зірвав дошки на підлозі туалету та дістав дитину із ями. Хлопчик був зав’язаний у пакет, навколо шиї – обвита пуповина, – зазначили у Центрі екстреної допомоги та медицини катастроф.

Спочатку плач дитини почула місцева жителька Валентина. Вона разом зі знайомою жінкою намагалась одразу витягнути дитину, але їм не вдалося це зробити.

“Море крові, а в зав’язаному пакеті – дитина. Новонароджений хлопчик кричав, плакав, ворушився, але ми не могли його дістати і викликали усіх”, — розповіла жінка.

Жінка додала, що ця ситуація її дуже розчулила. Вона не розуміє, як з немовлям могли так обійтись.

Вага хлопчика – 3,3 кілограми. Його у важкому стані шпиталізували до лікарні.

Особу матері вже встановлено. Нею виявилася 41-річна заміжня жінка, яка виховує чотирьох дітей. П’яту народила прямо у вбиральні, загорнула в пакет і викинула. Наразі горе-мати теж в лікарні.

За фактом скоєного відкрили кримінальне провадження. Жінці загрожує до 3 років позбавлення волі.

 

To Top