Мати в реанімації, а двоє малюків померли – трагедія на Чернігівщині

Як повідомляла раніше NNS, на Чернігівщині родина отруїлася домашньою стравою з грибами. До лікарні потрапили четверо маленьких дітей.

На жаль, не вдалося врятувати п’ятирічну дівчинку, а слідом за нею помер семимісячний хлопчик.

Наразі до реанімації потрапила їх мати, яка вагітна шостою дитино, передає NNS, посилаючись на Суспільне.

Через отруєння грибами у стані середньої важкості до реанімації Чернігівської обласної лікарні потрапила Євгенія Алексієнко, мати дітей, які отруїлися грибами. Про це повідомив генеральний директор обласної лікарні Андрій Жиденко.

Сталося це вчора, 2 травня. Зі слів бабусі дітей Олени Дьошової, її донька відчула слабкість. Вона самостійно не могла встати з ліжка. Вона й викликала їй швидку, яка госпіталізувала її до лікарні. Як розповіла у коментарі Суспільному бабуся дітей, жінці погано було весь час, але вона не говорила про це рідним.

Двоє дітей, які зараз перебувають у дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит», це трирічний Тимофій і шестирічна Вероніка. Обидва перебувають у стабільно важкому стані, в реанімації токсологічного відділення. Їм надається медикаментозне лікування. Про це розповіла соціальна педагогиня Олешнянської школи Світлана Ничипоренко.

To Top