Корпоративна газета заводу Коломойського опублікувало мапу України без Криму

Скандальна ситуація виникла у місті Нікополь, що на Дніпропетровщині. Саме тут знаходиться феросплавний завод, який належить олігарху Ігорю Коломойському. Корпоративна газета «Електрометалург», що розповсюджується переважно між працівниками підприємства, опублікувала мапу України без Криму, повідомляє NNS.

У номері №17 від 30 квітня 2021 року вийшла стаття, присвячена скасуванню пільг на електроенергію для мешканців 30-кілометрових зон, куди входить і Нікополь, який знаходиться біля Запорізької атомної станції. Саме в цьому матеріалі у якості ілюстрації використана мапа України без Криму.

Стаття написана російською мовою і має назву «Молчать нельзя – бороться!».

Очевидно, фото мапи України у такому вигляді редакція взяла на якомусь російському ресурсі.

 

Невідомо, це було зроблено навмисно чи журналісти «не догледіли», але подія у Нікополі викликала неабиякий резонанс. Ситуацію довго і бурхливо обговорювали у місцевих пабліках. Чи пішла справа далі просто обговорень, теж наразі невідомо. Прикро, що такий факт має місце.

Нагадаємо, Нікопольський феросплавний завод відомий своїми акціями «помаранчевих жилетів». Декілька місяців співробітників підприємства організовано возили до Дніпра і Києва, де вони гриміли касками під будівлями ПриватБанку, вимагаючи повернення боргу власникам заводу – тобто фактично Коломойському.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

В анексованому Криму під час обшуків вбили уродженця Узбекистану (фото)

To Top