Вривався у чужі будинки, але нічого не крав – на Львівщині засудили незвичайного зломщика

У Львівській області винесли вирок чоловіку, який вривався у чужі будинки, але при цьому не викрадав нічого цінного – з якою метою він це робив

Чоловік проникав у чужі помешкання як злодій, але нічого не викрадав, а просто наїдався і залишався переночувати. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті SKEPTIK

Житель Жидачівського району Тарас Чуйко відзначився на Дрогобиччині. За чотири дні він використав в якості тимчасового житла три будинки. Перші дві ночівлі виявилися вдалими, а на третій раз його виявила господиня.

Перший раз Чуйко проник у чуже помешкання 15 липня. Він розбив вікно, заліз всередину, а на ранок залишив будинок, не взявши з собою нічого. Другий раз він повторив ті ж дії 17 липня. На наступний день він вирішив залишитися в чужій хаті подовше, але в обід повернулася господиня, яка і викликала поліцію.

Заперечувати свою провину чоловік не став і заявив, що щиро розкаюється. Тим не менш, через наявну у нього судимість йому присудили рік обмеження волі і виправні роботи. Вирок поки не вступив в силу, у Тараса Чуйко є 30 днів на подачу апеляції.

До речі, нещодавно “NNS” писав: На Харківщині суди двічі виносили вирок чоловікові за паспортом брата

 

To Top