Відпочинок перетворився на кошмар – батьки масово забирають дітей з безкоштовного табору на Львівщині (відео)

У безкоштовному таборі виявилися такі умови, що батьки масово забирають звідти дітей

З дитячого табору “Соколятко” у Львівській області батьки почали масово забирати дітей. Путівки на відпочинок для дітей з малозабезпечених сімей виділила держава, але відпочинок перетворився на справжній кошмар.

За одну зміну з табору достроково забрали вже близько 50 дітей. За словами керівництва табору, діти просто сумують за домівкою. Однак батьки повідомили, що діти недоїдають і маються від нудьги. Деталі розповіли в сюжеті ТСН. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті NRP.News

Путівки в табір “Соколятко” надала держава, для дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей. Однак умови в таборі виявилися такі, що діти почали просити батьків швидше забрати їх додому.

Проблеми зі шлунком

Олена з Дніпра подолала 1000 кілометрів, щоб забрати своїх дітей з табору. Замість трьох тижнів дівчатка ледве витримали один. У 12-річної Руслани на третій день почалися проблеми зі здоров’ям – головний біль, нудота, температура і різкий біль в животі. Лікаря директор викликати не поспішав і стверджував, що у дівчинки не отруєння, а стрес. Нібито напередодні вона посварилася із подругами і перехвилювалася.

Мама по телефону наполягла на виклику швидкої і дівчинку госпіталізували. Лікар-педіатр поставила діагноз – функціональний розлад шлунку.

Діти голодують

За словами дітей, їжа дуже несмачна, порції маленькі і вони часто лягали спати голодні. Вожаті замість розважальної та навчальної програми стояли на кухні, щоб приготувати обід. У всіх приміщеннях табору – бруд, вікна відкрити, щоб провітрити – неможливо.

Мама одного з хлопчиків зізналася, що через тиждень приїхала забирати сина з табору і була шокована брудом навколо.

“В одній кімнаті роблять ремонт, у другій – розміщені діти, і всім цим дихають, цим пилом”, – розповіла жінка.

Табір не розрахований на таку кількість дітей

Причиною такої ситуації стало те, що тендер на оздоровлення дітей виграв табір, який розрахований на 250 дітей. Однак, він зобов’язувався прийняти в чотири рази більше вихованців із малозабезпечених і багатодітних сімей з усієї України. Тому там почали спішно розширюватися і ремонтуватися.

Чиновники не приховують — вожатих, кухарів і прибиральниць втричі менше, ніж потрібно. Зараз готується звернення до Львівської ОДА, щоб скоротити кількість дітей і вони могли належним чином оздоровитися.

Але путівки вже розподілені. Зміни повинні тривати з липня по грудень. З держбюджету виділили понад 600 млн гривень. Батьки оплачували тільки дорогу.

До речі, нещодавно “NNS” писав: П’ятьох підлітків з дитячого табору віднесло на катамарані у відкрите море (відео)

 

 

 

To Top