Унікальний випадок – серце донора для порятунку дівчинки було доставлено за 50 хвилин

Орган загиблого від нещасного випадку чоловіка пересадили 12-річній дівчинці. Нирки і печінку того ж донора також терміново доставили у Київ

Поліцейський вертоліт авіації МВС у вівторок, 28 вересня, доставив для пересадки 12-річній дівчинці живе серце з Вінниці до Києва. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський в Facebook і розмістив відповідне фото. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті SKEPTIK

«У цьому жовтому контейнері, який тримає наш видатний хірург Борис Тодуров, — серце 38-ми річного чоловіка, який в результаті нещасного випадку отримав травми, несумісні з життям», — написав міністр.

За його словами, закінчилася операція з пересадки серця 12-річній дівчинці, яка втратила б життя, якби вчасно не доставили орган.

Денис Монастирський зазначив, що нирки і печінку від того ж 38-річного вінницького донора з супроводом патрульної поліції терміново привезли в Київ для пересадки пацієнтам інших лікарень.

Тижнем раніше в Україні вперше зробили трансплантацію серця 13-річному підлітку.

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Україні вперше зробили трансплантацію кісткового мозку від нерідного донора дорослому (фото)

 

 

 

 

To Top