Неповнолітня дівчина народила на вулиці біля свого дому – про вагітність ніхто не знав.

У Рівненській області 17-річна дівчина народила на вулиці біля будинку – хлопчик народився передчасно.

У селі Губків Рівненського району у середу, 25 серпня, 17-річна дівчина народила просто на вулиці біля свого будинку. Її із немовлям випадково знайшла мати дівчини. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ТСН.

На місце події породіллі викликали медиків. Лікарям повідомили, що мати породіллі знайшла свою доньку на вулиці вже із немовлям. Коли лікарі прибули, дівчина була в будинку. Неповнолітня відмовилась спілкуватись із лікарями та не повідомила їм про те, чи стояла на обліку в медичній установі. Також дівчина відмовилась від огляду. За словами родичів, які проживають спільно з юною мамою, вони не підозрювали про вагітність.

“Під час огляду в немовляти виявлено поверхневе дихання, загальні шкірні покриви холодні, а шкірні покриви голови та обличчя синюшного кольору. За вираженими ознаками – хлопчик народився передчасно”, – йдеться у повідомленні Рівненського обласного центру екстреної допомоги

Немовля та його матір госпіталізували спочатку до районної лікарні, проте згодом перевели до Рівненської обласної клінічної лікарні.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: Жінка народила дитину прямо в поїзді Київ-Ужгород

 

 

 

To Top