На Житомирщині відпочивальник впав у прірву та загинув – знадобилася допомога рятувальників

Чоловік відпочивав біля кар’єру і впав у прірву – рятувальники допомогли підняти загиблого на гору

7 липня у Коростишеві поблизу одного з кар’єрів з 5-метрової висоти впав у прірву та загинув 29-річний чоловік. Тіло чоловіка діставали рятувальники. Медики констатували миттєву смерть.
Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті suspilne.media.

За словами фахівця прес-служби обласного управління ДСНС Ярослава Мельника, повідомлення про цю ситуацію рятувальники отримали від медиків.

“Дана ситуація трапилася на одному з кар’єрів. Вже на місці бійці ДСНС з’ясували, що 29-річний чоловік впав з 5-метрової висоти на каміння, яке знаходиться біля самої кромки води. Через стрімкий обрив швидко дістатися до тіла людини змоги не було. Рятувальники знайшли більш пологий спуск через 100 метрів від місця та дісталися до чоловіка. Вони обв’язали його рятувальною мотузкою та підняли нагору”, – сказав Ярослав Мельник.

Медики, які оглянули тіло, констатували смерть людини. Зі слів друзів, з якими відпочивав чоловік, загиблий відійшов від компанії і довгий час не повертався. Коли його почали шукати, то виявили тіло у прірві біля води.

“Друзі відразу ж викликали медиків та, спустившись до товариша, почали надавати йому першу домедичну допомогу. На жаль, їхні зусилля виявилися марними”, – розповів Ярослав Мельник.

Попередньо встановлено, що від отриманих травм чоловік загинув на місці.

To Top