На Миколаївщині після “Дня здоров’я” зафіксовано масове захворювання ротавірусною інфекцією

Святкували “День здоров’я” – на Миколаївщині 13 учнів гімназії заразилися ротавірусною інфекцією

На Миколаївщині 13 учнів гімназії заразилися ротавірусною інфекцією. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ЦЕНЗОР.НЕТ

“Серед дітей Новоодеської гуманітарної гімназії зареєстровано групове захворювання ротавірусною інфекцією. Станом на 20.09.2021 загальна кількість хворих становить 13 осіб. Робота гімназії тимчасово припинена”, – йдеться в повідомленні Миколаївського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ

За результатами епідрозслідування встановлено, що діти з гімназії 14 вересня брали участь у щорічному святкуванні Дня здоров’я, яке проводилося біля природного джерела води на околиці міста. Всього у святі брали участь 158 дітей та 14 вчителів. При цьому діти та вчителі вживали воду із джерела. Харчувалися окремо, харчові продукти кожен брав із собою.

Перші ознаки хвороби з’явились 16 вересня (підвищення температури тіла, багаторазовий рідкий стіл, блювота, пронос).

В інфекційне відділення Новоодеської багатопрофільної лікарні госпіталізовано семеро дітей, ще одна дитина – у міській дитячій лікарні Миколаєва №2. Всі решта отримують амбулаторне лікування.

Крім того, лікарі склали перелік осіб, які брали участь у святкуванні. За ними встановили медико-санітарне спостереження. Також відібрали для дослідження води з природного джерела, але результатів поки що  немає.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Стала відома причина масового отруєння дітей у шкільній їдальні в Хмельницькій області

 

 

 

To Top