На Черкащині чоловіка засудили до трьох років позбавлення волі за вбивство 4-місячного сина

У Черкаській області суд виніс вирок чоловікові, який убив свого 4-місячного сина

Суд в смт. Маньківка розглядав справу в закритому режимі. Підсудний вину визнав повністю та щиро розкаявся. Суд врахував те, чоловік сприяв розкриттю злочину і намагався реанімувати немовля. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті “Україна Кримінальна”.

Тому обвинуваченого визнали винним у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу («вбивство з необережності») і призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений жив з дружиною і 4-місячним сином у селі Летичевка Уманського району. Хлопчика він не любив, оскільки припускав, що той йому не рідна, а його дружина «нагуляла» дитини на стороні.

Як повідомляв УНІАН, 9 січня малюк сильно плакав чоловік взяв його на руки, щоб заспокоїти, але немовля не переставав плакати. Чоловік розлютився і кинув дитину на ліжко. Падаючи, малюк вдарився головою об бильце ліжка. В результаті удару немовля отримав черепно-мозкову травму і крововилив у мозок. Дитину намагалися врятувати спочатку батьки, а потім медики, але безуспішно.

Тоді загибель чотиримісячного хлопчика, кваліфікували як вбивство по необережності.

до Речі, нещодавно “NNS” писав: Позбавлення батьківських прав – в яких випадках застосовується в Україні

 

 

 

 

 

To Top