На батьківських зборах у школі вчителя побили до втрати свідомості

На Херсонщині прямо на батьківських зборах побили вчителя – жінка втратила свідомість від удару по голові

Кричущий випадок стався на Херсонщині: прямо під час батьківських зборів перед початком навчального року побили заступника директора навчального закладу!

Справа була в селі Благодатному (Петровське), що входить до складу Чорнобаївської територіальної громади. На зустрічі із батьками місцевого ліцею, яка відбулася ввечері останнього дня літа, жінку побили так, що та від удару по голові втратила свідомість. І їй довелося викликати «швидку допомогу». Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Миколаївські новини.

Складається враження, що скандальну історію всіляко намагаються замовчувати. У всякому випадку, директор Благодатненського ліцею Галина Болокан у телефонній розмові з журналістом коментувати ситуацію відмовилася навідріз, заявивши «Це наша внутрішня справа».

От тільки правоохоронці з таким твердженням не згодні: напад на вчителя це вже не внутрішкільний конфлікт, a кримінально караний злочин.

Виконуючий обов’язки начальника відділення Національної поліції в селищі Білозерка Іван Пастух підтвердив, що заяву заступника директора ліцею в поліції зареєстрували, a матеріали за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень (стаття 125 КК України) внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Скільки заробляють вчителя в Україні та інших країнах Європи

 

 

 

 

 

To Top