Мовний скандал у магазині – відмовили клієнтці в обслуговуванні

У одному із магазинів Харкова  відмовилися обслуговувати клієнтку яка розмовляє українською

У Харкові розгорівся черговий мовний скандал. Продавець кіоску “Колос. Долина смаку” не захотіла обслуговувати жінку після того, як вона заговорила з нею українською мовою. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Діалоги.

Мешканка Харкова Оксана Хвиля робила покупку в магазині і на питання продавчині, чи є у неї дрібні гроші вона відповіла, що дріб’язок вона шукає тільки для тих, хто обслуговує її українською мовою.

Після цього працівниця магазину почала кричати і грубіянити жінці, вона відібрала у неї пакет із товаром і кинула її 100 гривень назад.

“Вона почала кричати, щоб я котилася до Бандерштадту, що вона росіянка, приїхала з Росії, і ніякої української тут не буде”, – розповіла Оксана.

Жінка пішла, але потім прийшла з дочкою, яка допомогла їй зняти на відео продавчиню і її манеру спілкування.

“Тепер у мене на руках доказ її поведінки. Ви можете зацінити. І так, я готую офіційну скаргу. І не тільки омбудсмену. Я хотіла залагодити конфлікт, але її начальниця кинула трубку зі словами “Розмовляєте українською? До побачення!”, – додала вона.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: ОПЗЖ черговий раз відновила пам’ятник дружби народів України і Росії, але його знову знесли

 

 

To Top